Noh mulle se on normaalia olla miesten katseen kohteena. Onneksi mies ei ole mustis vaan nauramme ja meistä se on kiva, mies tykkää kun miehet usein ovat hänelle kateellisia kun hänellä on niin kaunis vaimo.
Muistakaa tekin kaikki mennä kampaajalle joka viikko, hoitakaa kyntenne ja käykää kuntosalilla. Onneksi minä en moisia tarvi, hoidan kynteni itse ja kotonamme on kuntosali ja uima allas. Hiukseni leikkaa naapurin rouva, hän on kampaaja, ja erittäin kaunis itsekkin.
Nyt luulen että olette kateellisia mulle, älkää olko kaiken saa kun oikein yrittää.
Ja rahaa on miehellä yllin kyllin, ei tarvi mun edes töissä käydä, ja siivooja käy kotonamme siivoomasa kerran viikossa.
Tsemppiä teille, viihtykää ja kuntoilkaa teistäkin voi tulla ehkä kauniita.
Muuten uudet vaatteet myös piristää ja olen koukussa tuoksuihin, ostelkaa hajuvesiä.
Täältä tulee erittäin kaunis nainen
voitätäihanaaelämää
1
201
Vastaukset
- lässynlissun
Blaa, blaa lässy sinä olet erittäin ruma , mielenterveyspotilas ja alkoholisoitunut vanha yksinäinen akka ja köyhä kun kirkon rotta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 16457
- 10412
- 16347
- 3341
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...13206- 1103
- 090
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä090Kuinka moni palstalaisista on näin hyvässä kondiksessa
76-vuotias rokkari Rick Springfield esittelee elämäntyyliään : https://www.youtube.com/watch?v=GbxHuNy6d68367- 161