Poliisit uimahallilla

Mamu miehet menneet naisten puolelle. Poliisit piti kutsua poistamaan. Häiritsevät myös pikku tyttöjä uimahallin puolella. Kuseksivat lattialle. Suomalaiselle olisi jo vähemmästäkin porttikielto.
17247
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Saisinkohan minä perustaa norsufarmin kylälle, ei ole kyllä minkäänlaista käsitystä niiden hoidosta eikä tavoista enkä osaa sanaakaan norsua.
Että ihan umpimetsästä ajattelin aloitella ja salaa, että tulisi sitten pikku yllärinä kyläläisille. Laskisin ne sitten aina vapaaksi ruokailun jälkeen, saisi siinä sitten paikallinen eläimistökin rikastusta.
Verovaroilla tuettuna se voisi olla kannatavaakin bisnestä kun on noita tilojakin tullut hankittua hölmöyksissään, no kun halvalla sain niin oli pakko ostaa.

Äänestä

Kukka kertoo näille miten Suomessa eletään ?

pitäisikö ottaa kuva ja laittaa Isolle Kirkolle että eivät osaa uida eikä käydä saunassa ?

Äänestä
  • iSlam sinulle vaan! Terveisiä perseestä. Eikö meinaa parisuhde onnistua:D

    Äänestä

Sehän on aivan sama mitä niille matuapinoille sanoo. Eihän ne mitään opi, eikä halua oppia. Porttikielto jokapaikkaan! Myös Suomeen.

Äänestä

Poliisi pimittää kaikkea tietoa, joka liittyy pakolaisten aiheuttamiin ongelmiin.

Miksi?

Äänestä
  • Pimittää siksi kun kokoomus ja keskusta niin määrää. Muuten voi hyvä Vokki-bisnes mennä nurin ja verovarat joutuisi laittamaan kansalaisten hyvinvointiin ja sehän nyt on se viimeinen teko minkä nykyhallitus tekisi.

    Äänestä

  • Persut ovat olleet laatimassa suurena puolueena hallitusohjelmaa. Heillä on hyvin keskeinen rooli siinä millaista politiikkaa Suomessa harjoitetaan. Ei voi ryhtyä luomaan mitä Punahilkka ja iso paha susi tarinoita, vaan sanoa suoraan että ovat valehdelleet kansalle päin näköä.

    Äänestä

  • On tunnettava histosia että voisi ymmärtää tätä' hetkeä.
    Vennamo oli aikansa kasvatti ja osasi toimia sen ajan hengessä. Nyky pessujohtajat mukautuvat rahaeliitin houkutuksiin ja unohtavat historian opin ja velvoitteet. Kokoomus on syöpä suomalaisen aivoissa, he osaavat manipuloida kansaa kuten Hitler aikoinaan ja saada kannattajia joukoista jotka eivät oikeasti sihen poppooseen kuluisikaan.
    Nyky ihminen kädetön ja uusavuton omaa ajatteluun kykenemätön on valmista riistaa tuollaiselle kokoomuslaiselle ajattelulle mikä tuntuu monesta kivalta ja siksi halutaan kuulua "joukkoon" vaikka todellisuudessa ei ole siihen varaa ja siksi Suomessa on ylivelkaantuneita suuri joukko.

    Äänestä

Ootteko mahtavia kun täällä uhoatte?

Äänestä
  • Persujen uho on tietenkin laantunut. He ennen vaaleja uhosivat miten rajat menee kiinni, ehkä olevatkin ulkomaalaiset saavat lähteä, miten Kreikkaa ei tueta ja miten paljon köyhiä autetaan sekä siitä ettei takiaispuolueita oteta hallitukseen.

    No sitten kävi niin että kun ovat vallassa, tehtiin oikein liberaali maahanmuutto-ohjelma, Kreikkaan lapioidaan rahaa silmät ummessa ja lisäksi vielä Turkkiin ja köyhiltä otetaan viimeisetkin rovot. Samalla oma kannatus alkaa hipoa takiaispuolueen lukuja.

    Kyllähän siinä uho sekä suuret puheet häviää.

    Ehkä paikallisia persujakin hieman hävettää. Ei voi pitää ääntä maahanmuutosta eikä tuomita vastaanottokeskusta kun oma puolue sen saanut aikaan.

    Nyt nolostelun aika.

    Äänestä

  • Tuossa persu hommassa kävi sen takia köpelösti, kun johtohahmo käänsi takkinsa.
    Härski ja halveksittava temppu, kansainväliselläkin tasolla harvinainen tapaus.
    Mutta sellainen vaikutus rahalla ja vallalla on joihinkin ihmisiin.
    Täydellinen vedätys.
    Kaikkia persuja ei kuitenkaan sen takia kannata leimata.

    Äänestä

Taitaa näitä vasemmisto demareita ärsyttää kun pitää persuja pilkata sivulla joka käsittelee ihan muuta aihetta. Demarit ovat olleet vallassa vuosikymmeniä tässä on tulos. Vasemmisto ja demarit ottavat kaikki pakolaiset Suomeen avosylin vastaan.

Äänestä

Tällä hetkellä noudatetaan edellisten hallituksen päätöksiä ja linjauksia.
Nyt persujen linja alkaa näkymään ja demarivassarit aloiiti vinkumisen. Siitä näkee mitä mieltä ja mitä linjaa puolueet ovat.
Persut eivät tätä turvisinvaasioa tilaneet, haluneet tai aiheuttaneet.
Persut ovat ainoita, jotka tämän touhun saa loppumaan ja muuttavat tulevaisuutta paremmaksi.
Vinkukoon vassari täällä mitä vaan, opit ja neuvot tulevat puolueensa pikkupomoilta. Joka ketjuun pitää käydä persut haukkumassa... kääntyy itseään vastaan. Hyvä niiin.

Äänestä

Oliko demarit ja vihervasurit niin idiootteja että hakkuivat persuja harjoittamastaan hallituspolitiikasta?

Tähän typeryyteen pystyy vain persut. Kun he mamuttavat, niin syy on demareiden ja vihervasureiden.

Sama valehtelu mitä harjoittivat ennen vaaleja vain jatkuu.

Mitä persu ikinä suustaan päästään, sitä ei kannata enää ikinä uskoa. Kansa kyllä tietää jo ettei pidä uskoa.

Äänestä

Vasemmisto demarit ja vihreät toivottavat kaikki mutiaiset tervetulleeksi Suomeen. Ruotsissa on demarit saaneet huseerata vuosikymmeniä tulos näkyy jokapäivä mediassa. Ps. Demarit laittoivat autoveron " väliaikaiseksi" sekä eläkeläisen taitetun indeksin ym. mukavaa.

Äänestä

Tulisipa 40 astetta pakkasta niin mamut pysyisivät paholaiskeskuksessa.

Äänestä

Tervetuloa vaan naistenkin puolelle mamut, taitaa miesten puolella olla liikaa humppahomoja ja muita karaokelaulajia, ei siellä edes suihkuun ennätä kun on joku hinttari kiinni perseessä. Mamut sentään osaavat kunnioittaa toisen reviiriä, ja ei tarvitse välittää puheesta kun ei osaa kuitenkaan sitä kääntää suomesta taaksepäin arabiaksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Antimutiainen kirjoitti:

Mamu miehet menneet naisten puolelle. Poliisit piti kutsua poistamaan. Häiritsevät myös pikku tyttöjä uimahallin puolella. Kuseksivat lattialle. Suomalaiselle olisi jo vähemmästäkin porttikielto.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu