Mun pitää mennä antamaan laajat huumeseulat terveyskeskukseen viikon päästä. Otetaan siis lääkkeistä/huumeista alkoholiin. Tässä mietin, kun olen aktiivisesti pilveä polttanut, opamoxeja, tenoxeja ja ketipinoreita ottanut silloin tällöin, essoja ottanut välillä ja alkoholia en edes mainitsemisen verran ole ottanut. Pitäis niistä puhtaat tulla... Pyydän siis kokemuksen syvällä rintaäänellä neuvoja ja tietoa, näkyykö seuloissa mitään, jos nyt pysyn selvinpäin? Entä jos näkyy, onko mitään mahdollisuutta saada testeistä negatiivista? Entä kuinka tarkkoja ne terveyskeskuksen huumeseulonnat sitten on?
Pistäisin muuten kaverin pissaamaan purkkiin puolesta, mut pitää mennä kans verikokeet antamaan maksa-arvojen ja sydänfilmin takia..
Kiitos etukäteen.
Terveyskeskuksen huumeseulat???!
6
1379
Vastaukset
Varmasti näkyy kaikki.
- kekkek
Vitut näy ku pilvi ja bentsot.vai mitä sanoo alottaja.
- Perheenisukki
Sain just positiivisen kannabiksesta seuloissa ja käyttänyt viimeiksi noin 20 vuotta sitten. Seulat tätä ennen muutama käynti ollut negatiiviset miin kuin olettaa voi. Meni täysin luotto koko testiin ja heräsi epäilys onko tarkoitusellista. Sossu kone jyrähti heti käyntiin koska muksuja. Nyt odottelen milloin pääsen uudelleen testiin ja pelkään menetänkö autokortin jonkun virheellisen positiivisen tuloksen takia.
- näytevalvotusti
Ei sitä niin vaan "pistetä kaveria pissaamaan puolestaan". Mulla ainakin vaativat henkkareita labrassa ja hoitaja istui vieressä (lasiseinän takana), kun virtsasin. Lisäksi mittaavat virtsan lämpötilan, josta voivat tarkistaa, ettei ota virtsaa jostain vaatteisiin piilotetusta salajemmasta. On niillä keinot ja hyvä niin.
- hhggfdd
Viikko ei riitä alkuunkaan, kun pilven aktiiviset aineet varastoituvat rasvakudoksiin ja merkit poistuvat elimistöstä hyvin hitaasti.
Et saa puhtaita papereita millään ilveellä.- Randomizeri
Sellanen tapaus itsellä, että edellisenä päivänä polttanut, seuraavana päivänä testi negatiivinen. Aika arpomista se on testien kanssa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista857515- 965424
- 2624683
- 484582
- 643312
- 502728
Olet oikeasti ollut
Niin tärkeä mulle ja kaikki meidän väliltä on pilattu ei yksistään sinun toiminnalla vaan minun myös.222378- 512372
Kuuluu raksutus tänne asti kun mietit
Pelkäätkö että särjen sydämesi vai mikä on? En mä niin tekisi mies koskaan 😘292352- 412214