Mamujen terveyspalvelu

Jaahas näitä pakolaisia kuljetetaan oikein taksilla Terveystaloon. Voiku vois olla näin myös kantaväestöllä. Ei muuta kuin paikalliset ihmetteleen vain että pääseekö lääkäriin. Mitähän kaikkea meiltä oikein salataan näitten pakolaisten kanssa.
16104
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Vieraillemme vain parasta!!

Äänestä
  • Varmaanhan ne maksavat omavastuun, kuten me muutkin, matkasta ja muunkin maksun.

    Äänestä

  • Ai millä rahalla??

    Äänestä

Kun kansa viimein nousee kaikki ne salat otetaan selvää ja annetaan kelle kuka mitä ansainnut.

Äänestä

Minä kävin Mehiläisessä taksilla.

Äänestä

Pakollisia rokotuksia, laboratoriokokeita ja röntgenkuvia. He eivät saa muuta kuin pakolliset jutut ja päivystysasiat Suomesta valtion kustannuksella.

Näin eivät levitä tarttuvia tauteja ja jos niitä on niin ne hoidetaan.

EU:sta tulee näihin eurot. Terveystalo ym. laitokset tienaavat muutamat eurot näistä käynneistä.

Äänestä
  • Olen silti katee

    Äänestä

Veronmaksajat Suomesta kaiken maksaa, eikä mikään EU.
Meidän terveyskeskus- ja poliklinikkamaksuja nostetaan ensi vuoden alusta 30 prosenttia, jotta matut saavat kaikki verikokeet ja keuhkokuvat ilmaiseksi. Me ei saada ikinä! Matut paremmassa asemassa kuin Suomen köyhät.

Äänestä
  • Mitäs olet köyhä, kateellinen ja tyhmä.

    Äänestä

Uragan D2 lääkitys se oikea lopullinen ratkaisu.
Sairaalaan ollut asiaa vuosiin,niin kallista.
Taas hinnat nousee,jotta sairaat kuolee.
Jäähän tänne uusi tumma kansa.
Täällä muuten ole öljylähteitä.
Pitäisi tehdä töitä.
Opiskella iäti.
Polkupyörä.
Linja-auto.
Jalat.
Kuka maksaa velat?

Äänestä

Zyclon-b on myös tehokas vitamiini

Äänestä
  • Vieläkö sitäkin valmistetaan??

    Äänestä

Terveystalo on valittu pakolaisten terveydenhoitopalvelujen hoitajaksi.

Äänestä

Kottikärryilläkö pitäisi kuskata? Oletpa tyhmä.

Äänestä
  • Ihihi ihhihi sarkasmia.

    Äänestä

voi tätä aivo vaahdon määrää suomipoikien tahtolta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Paikallinen kirjoitti:

Jaahas näitä pakolaisia kuljetetaan oikein taksilla Terveystaloon. Voiku vois olla näin myös kantaväestöllä. Ei muuta kuin paikalliset ihmetteleen vain että pääseekö lääkäriin. Mitähän kaikkea meiltä oikein salataan näitten pakolaisten kanssa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu