hml 2 kovinta lätkäketjua?

kyllä mä ykkösenä pidän tätä poikien hopeen ratkaisu kentällistä ko-sa-ke = koliseva-saarinen-keinänen laitinen-tie ja toinen kova on kyllä piikkilä-lartama-karjalainen yksittäisiä kovia on iso tukku esim.igor,jelinek,lehto ja berreult
7623
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

voi vittu ketä kiinnostaa? ihan oikeesti hei? Haloo? Ketä saatana noi ees on? Jotain helvetin luusereita joilla ei ole ollut muuta tekemistä kun jahdata jotain saatanan mustaa kuminpalasta ja pukukopissa toisiansa.

Äänestä

homojen hommaa

Äänestä
  • Kaks homoo kuitenkin vaivautu vastaamaan tähänkin ketjuun.

    Äänestä

  • Lalli kirjoitti:

    Kaks homoo kuitenkin vaivautu vastaamaan tähänkin ketjuun.

    ne homppelit kekkä ei tosta porukasta oo vielä kuollu istuu dementteinä kaiket päivät laurellilla ja loput nai toisiaan, ottavat toisiltaan välillä turpaansa, käyttäävät kaikkee mitä irti jostain saavat ja pelaavat rahansa.....

    on tosi kovia jätkiä kaikki ........

    Äänestä

Paras ketju oli Pa Ni Sit Ko ja toinen oli tää Per See Seen. Kultainen 90 luku jäi haaveeks, siitä tulikin Golden shower, eli kus luikkuri poikia koko lössi. PikkumunaToke ja Näkkäri mäkkäri on sentään nilkkukiitureiden aatelia.

Äänestä
  • jelinek-boldin-kapusta.pärssinen-hentunen-kapanen.ja pakeista tuulola oli paras.

    Äänestä

  • man-legally kirjoitti:

    jelinek-boldin-kapusta.pärssinen-hentunen-kapanen.ja pakeista tuulola oli paras.

    vittu mikä juntti

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


timofejef kirjoitti:

kyllä mä ykkösenä pidän tätä poikien hopeen ratkaisu kentällistä ko-sa-ke = koliseva-saarinen-keinänen laitinen-tie ja toinen kova on kyllä piikkilä-lartama-karjalainen yksittäisiä kovia on iso tukku esim.igor,jelinek,lehto ja berreult

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu