J ja A kuulumme toisillemme

Sinäkin sen tiedät rakas
17190
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Vaikeaa on.

Äänestä
  • Miks???

    Äänestä

  • hardtohandle kirjoitti:

    Miks???

    Hän tietää.

    Äänestä

Pitäiskö sun marssii handeliin?

Äänestä

Ehkä tiedän, mutta vaikeaa se on tässäkin tapauksessa! Ajatukset ja tunnelmat heittelee laidasta laitaan...

Äänestä
  • Kyllä ne ajatukset ja tunnelmat yleensä on valuneet sille surullisemmalle puolelle ;(
    Ei löydy iloa oikein mistään.

    Äänestä

  • kukkurukuu3 kirjoitti:

    Kyllä ne ajatukset ja tunnelmat yleensä on valuneet sille surullisemmalle puolelle ;(
    Ei löydy iloa oikein mistään.

    Kyllä, samat tunnelmat täälläkin tällä hetkellä! Toki hyviäkin hetkiä olen hänen kanssaan kokenut

    Äänestä

  • niin :)

    Äänestä

  • kukkurukuu3 kirjoitti:

    Kyllä ne ajatukset ja tunnelmat yleensä on valuneet sille surullisemmalle puolelle ;(
    Ei löydy iloa oikein mistään.

    Eräs J-mies vaikuttaa kyllä erittäin suloiselta :)

    Äänestä

  • viitsinköpistäätunnistei kirjoitti:

    Eräs J-mies vaikuttaa kyllä erittäin suloiselta :)

    Jos vain uskaltaa niin pistä tunnistetta.

    Äänestä

Miksi provoilet tuhat nikki! Tunnistan jo paksta trollin käsialan hyvin. Yksi sinun nikki ja sinun "oululaisia opisto" opiskelija trolli provoiluja,

Yritätkö löytää opiskelukavereitasi trollien avulla vai kiusata huvikseen? Vai onko asiassa jotain mustasukkaisuutta omasta ihastuksestasi johon luulet A naisen ihastuneen ja vievän sinulta?

Äänestä
  • Sama nikki kaipasi joskus S ja M-naista. Lienee aloittajan opiskelukavereita. Onkohan sillä joku arvonta siitä mitä kirjainta seuraavaksi kaipaa. Kirjaimilla pelkästään kaipailu on trollausta jos molempien nimiä ei uskalla laittaa

    Äänestä

Miksi te ette oo yhdessä?

Äänestä
  • Koska A:lla on mies ja J:llä nainen. Kumpikaan ei kaipaa toisiaan, vaan ap. kiusaa niitä. Häpäsee

    Äänestä

Oletko sinä J vai A ja kumpi on mies ja kumpi nainen? ;)

Äänestä

Niin, jossain määrin voisin ajatella.. melkoisen ihana mies ❤ ...

Äänestä
  • Niin alkuhuumassas arki onkin sit ihan toista mutta lakkaa haikailemasta varattuun mieheen

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hardtohandle kirjoitti:

Sinäkin sen tiedät rakas

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu