Putkimiestä...

Puumako

Putkimies tuli vaihtamaan kylppärin hanaa. Hän oli ihan komea nuorimies, jotain 25 vuotias. Itse olen jo 37 vuotias nainen. Kävi siinä jo riettaat mielessä, kun olinkin pukeutunut vain lyhyeen aamutakkiin. Kurotin saippuapurkkia ammen takareunalta ja pudotin sen vielä ammeen pohjalle että takanani työskennellyt putkimies varmasti huomasi paljaan alakertani. Jätin putkimiehen yksin kylppäriin, ja työn valmistuttua kysyin että katsoisi vielä keittiön allaskaapin viemäriä. Rupesin tyhjentämään kaappia ja siinä viimeistään hän näki paljaan alapääni. Huomasin että hänellä pullotti housussa jo melkoisesti. Sanoin vain että tukokset pitää avata. Hän luuli että tarkoitin viemäriä, mutta tartuin sitten hänen haaroihin kiinni. Sen jälkeen hän ei kainostellut yhtään. Yllätyin miten helposti sain hänet vokoteltua sänkyyn.
Tämä tapahtui reilu viikko sitten. Sitten seuraavana viikonloppuna vietimme yhteisen yön, ja viime yön jälleen samassa sängyssä.
Kelpaa se näköjään hieman vanhempikin pimppi nuorille kolleille...

5

2425

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • miesvaanzxfffgg

      Keksi äidin pikku äpärä lisää tyhmiä satuja olet joku elähtänyt vanhapiika jota ei kukaan ukko huoli noloa

    • milffi47

      Itsekin pokasin noin viisi vuotta sitten putkimiehen sänkyyn. Olin hieman maistissa tyttäreni luona käymässä eri kaupungissa kun asunnossa tuli käymään putkimies. Tyttäreni oli töissä silloin. Mies oli reilu 30 v, hyvin varustettu.
      Tapaus jäi ainutkertaiseksi kokemukseksi. Tytär vain ihmetteli kun hanan vaihdosta ei tullut laskua...

      • ddxxffggh

        Tunnusta että sulla oli löylykauha perseessä


    • Rassausta-ek-alueella

      Miks mulle ei käy noin ku meen putkitöihin? :D
      Vastaisin tismalleen tuon ensimmäisen jutun putkaria..

    • pröööötttt

      Kaada putki reiskaa suoraan suoleen niin johan alkaa persesuoli valkastiun hiihaahoo

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä tahtuu Kasperi Viita/Suviviita

      Poliisia ja ambulanssia iso määrä.
      Seinäjoki
      91
      4253
    2. Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe

      Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.
      Maailman menoa
      227
      1700
    3. Mikä on kaivattusi

      ammatti?
      Ikävä
      76
      1430
    4. Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste

      Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan
      Kaste
      240
      1130
    5. Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?

      Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.
      Maailman menoa
      330
      1062
    6. Kaipaatko nainen

      Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd
      Ikävä
      105
      1050
    7. Onko kaivattusi ulkonäkö

      tarpeeksi miellyttävä? 🥕
      Ikävä
      49
      1029
    8. Nojatuoli !

      Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en
      80 plus
      136
      959
    9. Milloin ymmärsit

      Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os
      Ikävä
      85
      944
    10. Mökille pariksi viikoksi hänen kanssaan

      Ei teknologialaitteita. Niin ❤️
      Ikävä
      98
      919
    Aihe