pienen hetken lupaan itseni haaveilla

Tanssi mun kanssa, tanssi tiukemmin... Korvamato kolmatta päivää.

Jos joutuisin johonkin aivojen kuvantamistutkimukseen, varmaan siellä näkyisi kaksi aluetta yliaktiivisena. Joku korvamatoalue, plus mies päässäni -alue. Vapaapäivän kirous ;)

https://www.youtube.com/watch?v=ImyU654znR8
578
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kukas mies se niin kiinnostaa?

Äänestä
  • En halua villitä enää häntä enkä itseäni, joten pidän omana tietona. Pakko oli vain päästää höyryt pihalle ;)

    Äänestä

  • aloittajalta kirjoitti:

    En halua villitä enää häntä enkä itseäni, joten pidän omana tietona. Pakko oli vain päästää höyryt pihalle ;)

    Jos olisit vapaa haluaisin villiintyä kanssasi ;)

    Äänestä

Hyvä biisi - voisi olla huonompikin tinnitys :)

Äänestä
  • Älä muuta virka :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


4min21sek kirjoitti:

Tanssi mun kanssa, tanssi tiukemmin... Korvamato kolmatta päivää.

Jos joutuisin johonkin aivojen kuvantamistutkimukseen, varmaan siellä näkyisi kaksi aluetta yliaktiivisena. Joku korvamatoalue, plus mies päässäni -alue. Vapaapäivän kirous ;)

https://www.youtube.com/watch?v=ImyU654znR8

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu