onpa

että 75000 saksalaista "premium" autoa kutsutaan tehtaan korjaukseen.Onko kyseessä japanilaisten salajuoni? Ei kai se muuten olisi mahdollista. Vai onko?
5780
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Takaa loistavat ajo-ominaisuudet! Heheheheheee!

Äänestä

kaupan päälle kumminkin tingittyä purkin tummelia jolla voi voidella palanutta persettä!

Äänestä

Huomaa, että lehdessä näitä kutsuttiin LUXUSAUTOIKSI. Ei voi ainakaan syyttä että olisi heikkotehoiset pehvagrillit.

Mahtaako jossain italoautoissa edes huomata koko penkinlämmittimen vaikutusta? Bemussa ainakin huomaa! Kovalla pakkasella tulee niin mukavasti lämpöä, että persvillat kärventyy, hih hii.

Äänestä
  • Huomaa molemmissa. Alfassa säätöjä on tosin vain yksi. Peemarissa on mukava ensin laittaa täysille ja sitten pienentää tehoa. Tosin tuppaa lämpenemään koko auto sen verran nopeasti, että yksikin teho riittäisi.

    Äänestä

ja perse punasena. se tapa talon pitää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kummallista kirjoitti:

että 75000 saksalaista "premium" autoa kutsutaan tehtaan korjaukseen.Onko kyseessä japanilaisten salajuoni? Ei kai se muuten olisi mahdollista. Vai onko?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu