Olen AIKA kyllästynyt ihmisiin. JA niiden tuomaan häslinkiin.Kyllä se on vissi että yksinäisen erakon tie on mun tästedes kuljettava. Pääsisi vaan oikeanlaiseen ympäristöön.
Joo olihan tuossa yksi suhde 8kk erään naisen kanssa tai suhde ja suhde. Mut kivaa oli ja taas päätty sydänsärkyyn. Noo...se siitä. Ei onnistu semmoset.
Joo-o monenlaista yksinäisyyttä..mullalähinnä se naisen kaipuu. Muttei ne vaan tunnu onnistuvan???. Hitsi kun olisi ajokortti vois hamstrata rakennuskamaa maalle kun esim tuo tori.fi, niin siellä annetaan ilmaiseksi vaikka mitä rakennuskamaa jos vaan käy hakee.
Et kyllä jos on taitoja niin erakkomökin metsään rakentaminen on nykyään helpompaa kun tietää mistä ilmaisia kamoja saa. Olis vaan vielä se tontti.. mut se voi olla piankin todellisuutta. Niin rakennuslupa sit?No se ei paljoo maksa. Tai sit korjaa mörskän. Muutamaa paikkaa käytiin kattoo. Ja se kulku sinne? Hitto..mähän jään sinne. Thäts it.
Mitäs mieltä??
En oo vieläkään päässy maalle.
0
<50
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 893328
- 623087
Kuoleman pelko katosi
Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä4332560- 802363
- 802323
- 962066
Toiselle puolikkaalleni
Sinulla ei taida olla kaikki nyt ihan hyvin? Minua itketti eilen kauheasti, sinunko itkuja itkin? Kyllä kaikki selviää j402016- 121666
Kuhmolainen on selvästi kepun lehti
Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan201663Ei mun tunteet
ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil351563