Käydään Jaken kanssa pari paikkaa läpi. Jos kiinnostaa panohommat etkä oikein viitsi lähteä yksin taloille, niin remmiin mahtuu. Me ollaan kolmekymppisiä kolleja ja joka etapilla ollaan totuttu ottaa kaljat ja sit pannaan siinä ja pikkuhiljaa siirrytään seuraavaan kohteeseen.
Hauskaa on ja pussit on rundin jälkeen kun kuivat rusinat. Voin sanoa.
Ja kaikki mitä rundilla tapahtuu, jää rundille.
Viikko 7/2016, kiinnostaisiko bordellikierros?
33
344
Vastaukset
- vainhaaveissas
Tuliko jo kädellesi
- ööööliö
Eipä ole tälle aloittaja peräkammarinpojalle paljon älyä siunaantunut
- huvaa_paivaa
Kai teette nettiin matkapäiväkirjaa kuvin?
- eipäolevielä
Onko Phuketin saarella bordelleja ?
Ainut mikä tulee mieleen on se kaljapaikka, jossa venäläistytöt myyvät itseään.
Venakot eivät ole oppaita vaan aitoja huoria.- onneksiolkoonvaan
Pari vuotta sitten kun piipahdin paikassa, puhuttiin siellä "henkilökunnan toimesta" myös inkerinsuomea. Taisi aiemmin olla joku stadilainenkin friidu siellä "töissä", vaan lähti miljoonaveikon mukaan Ähläbaihin.
- poroporvari
Kaikki huorat ovat huoria eikä mitään oppaita. mitä sä sekoilet?
- Ana32
Teita vaan vituttaa kun joudutte niitä suomalaisia 150kg siiderisikoja panemaan eikä ne päästä teitä huorissa käymään.
Mutta turnee on edelleen voimassa - huanohomma
Kannattaa jättää ne miestä matkivat polkkatukkaiset, tupakoivat ja ryyppäävät suomalaiset siiderisiat kotiin. Kaikille parasta.
- Antsa85
kerran kun panee kunnollista niin tajuaa että sen polkkatukkaisen miehen näköisen siiderisian voi jättää sinne paikalliseen räkälään.
- Aksux
Kuka on niin tyhmä että panee läskiä siiderisikaa?
- Mullemaistuu
Minä ainakin ja teen sen vielä hyvin mielelläni...
- painavaansiiderisikaa
Mullemaistuu kirjoitti:
Minä ainakin ja teen sen vielä hyvin mielelläni...
Sulla ei ole väliä koska et muuta saa kun olet sian naamainen ja kokoinen.
- Niinpainankin
Ja mukavaa on ollut tänäänkin panna useita kertoja kookasta naista, kyllä vikisi ja kiitteli taas kerran.
Btw, käytä sinä vain sitä saunassa olevaa vedenheittolaitetta...muuhun et pystykkään.
- kumitpäähänkin
http://www.crowdedworld.com/thailand/russiangirlsinphuket.html
tuossa teille ohjeet pukille nousuun - äveriäspoika
Mitäs pilaat Thaimaan matkailun maineen ? Kyllä niihin bordelleihin kaikki löytää, niitähän on kaikkialla.
- hyvämenoon
Moni suomalainen äijä joutuu panemaan sitä sian kokoiseksi ja näköiseksi muuttunutta polkkatukkaista suomilehmää. Hyh.
Siksi kannattaakin Phuketissa vähän käydä painamassa kunnon muijaa. EI valu läskit eikä ole ruosteenväristä polkkatukkaa. - Ana32
Alkaa kierros lähenee. Ruiskitaan pussit tyhjiksi.
Eikä panna läskejä.- polkkatukkadownstairs
joo näin tehrään
- sikaviirus
Viikko 7 Rion karnevaalit, maailman suurin bordelli löytyy sieltä, muulloinkin
- kysykäänytrekkakuskilta
Täällä liikkuu nyt paljon virheellistä tietoa. Siis koko Thaimaa on yhtä suurta ulkoilmabordellia, tämän tietää alan miehet tarkkaan. Sen takia se karsii jo etenkin naisturisteja ja lapsiperheitä.
- Ana32
Tiistaina säkitetään!
- heheheee
Laittakaa linkki kuviin, nöhdään kuinka Ana apina nai
- peris
heheheee kirjoitti:
Laittakaa linkki kuviin, nöhdään kuinka Ana apina nai
mikäs tirkistelijä siellä on. äitin peräkammarissa kiinnostaisi katsella vai?
- Thaikkulan_näppylät
Suomalainen ”Harry” kuuluu sellaiseen vähän lihavaan ja tatuoituun paskasakkiin. "Harry" on lähdössä "panee".
Zica tarraa Harryn piliin, niinkuin tippuri, klamydia, etc... - hähäähäää
No niin, viikko seitsemän on mennyt. Onko pussit vielä tallella ?
- Ana32
Kaikki pani paljon ja pussit oli rusinat.
- mitesonluottamus
100 %:nen luottamus ? Koska jos vaan suomimuija saa tietää, mies ja kamat löytyy pihalta. Ei niitä paikallisvosuja kukaan vakavasti otakaan, mutta suikkarit ja persnaintia ne harrastaa kyl rahaa vastaan.
- Ana32
Suomiämmiä löytyy aina lisää jos joku tarvii mutta kunnon panot ja varvit ovat aina sen arvoisia Phuketissa.
- suomijannuonsika
No, suominaisia ei tosiaankaan löydy mistään "lisää". Ne on koulutettuja ja tasa-arvoisia eikä mitään hivipirkkoja taikkulasta ! Jo nyt 60%:a stadin talouksista on sinkkutalouksia, koska nuoret naiset ei enää halua suomalaista miestä ! Eikä muuten mikään ihme, kun tätäkin palstaa lukee.
- Amaliasenteki
suomijannuonsika kirjoitti:
No, suominaisia ei tosiaankaan löydy mistään "lisää". Ne on koulutettuja ja tasa-arvoisia eikä mitään hivipirkkoja taikkulasta ! Jo nyt 60%:a stadin talouksista on sinkkutalouksia, koska nuoret naiset ei enää halua suomalaista miestä ! Eikä muuten mikään ihme, kun tätäkin palstaa lukee.
Todellista tietoa eikä Amalian juttuja, miten ne suomalaiset siveät neidot ja rouvat ovat HIVin saaneetkaan, ilmeisesti neitseellisesti? Hieman esimakua asiasta, varokaapas Amaliaa!!! :
http://murobbs.muropaketti.com/threads/suomalaiset-naiset-levittaevaet-hiv-tae.484586/
https://www.thl.fi/fi/web/infektiotaudit/seuranta-ja-epidemiat/tartuntatautirekisteri/hiv-ja-aidstilastot
http://www.terve.fi/vanhemmuus-ja-kasvatus/hiv-positiivinen-perheenaiti-olen-terve-kuin-pukki
- mnbvcxzqqqqqqq
Tarvitsetko kiilapoikaa?
- jotaintasoo
Vaimo ei lähde Taikkulaan, joten jatkamme Malesiaan, jossa huorabisnes ei silmille hypikään.
- vaimonahomoLasse
Vaimosihan on se homo Lasse, pidähän hauskaa pervoillen, siellä Hiekkaharjussa Lassen kanssa. Malesiasta voitte toki haaveilla.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois
Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait593321Hei! Halusin vain kertoa.
En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso31064Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?
Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani3910- 20890
Kirjoittaisit edes jotain josta tiedän
Varmasti oletko se oikeasti sinä. Tänään tälläinen olo. 68800Mistä tietää, onko hän se oikea?
Siitä, kun sitä ei tarvitse miettiä. Siitä, kun hänen olemassa oleminen ja ajatteleminen saa hymyilemään. Siitä, kun ha60734Miten voitkin olla aina niin fiksu
...aina niin huomaavainen, kärryillä ja kartalla. Yritän etsimällä etsiä sinusta jotain vikaa, että saisin pidettyä sydä44694Tiesitkö? Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi seksuaalirikollinen
Järkyttävää… Motin mukaan Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi yksityiselämässään syyllistynyt es27692Oot kyl rakas
Et tiiäkkään miten suuri vaikutus sulla on mun jaksamiseen niin töissä, kun vapaallakin❤️. Oot täysin korvaamaton. En t28632Sofia Zida puhuu rehellisesti suhteesta Andy McCoyhin: "Se on ollut mulle tavallaan..."
Sofia ja Andy, aika hellyttävä parivaljakko. Sofia Zida on mukana Petolliset-sarjassa. Hänet nähtiin Yökylässä Maria Ve4627