Mamujen varustuksen koko

Onko kukaan päässyt testaamaan ?
290
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kellonajasta päätellen sitä on taas sossurahat laitettu kurkusta alas ja lievässä nousussa tartuttu näppikseen.

Äänestä

Kongossa on maailman pisimmät pippelin pituudet, eli mahtimelaa jos haluat, niin tummien jäppisten seuraan on sun käännyttävä ainakin tilastollisesti.
Lähi-idässä ja Aasiassa taas on kaikkein pienimmät. Joten jos haluat välttää sitä, et paikat repee, niin kannattaa noita Vietnamilaisia ja Irakilaisia jne. tavotella?
Linkkinä:
http://klaq.com/worldwide-penis-survey-heres-the-chart-were-talking-about-this-a-m/
ja toisena
http://www.targetmap.com/viewer.aspx?reportId=3073

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jdjdj kirjoitti:

Onko kukaan päässyt testaamaan ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu