Kuuluuko kulttuuriin??
Miksi muslimimamu raiskaa?
Prppppp
2588
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 25
Vanhimmat
Miksi suomalainen raiskaa ja käyttää lapsia seksuaaliseti hyväkseen . Tässä toinen kysymys.
--- Kansalaisaloite ---
Halal liha loppuu niin kotimatka takaisin alkaa. Ja terveiset sinne kotiväelle.
https://www.kansalaisaloite.fi/fi/aloite/1697
Miksi ylipäätään kysyt tyhmiä vai haluatko sinäkin mamulta parrua hanuriin
Raiskaukset ja naisten alistaminen sekä pedofilia kuuluvat olennaisena osana muslimimamujen kulttuuriin. Islam on uskonnon kaapuun verhottu sairas poliittinen ideologia.
kyselelisää sinulle Etkö osaa vastata miksi suomalainen mies raiskaa ja käyttää hyväkseen lapsia. Tiedät kuitenkin miksi pakolainen raiskaa onko eri syystä mitä suomalainen. Osaat siis vain kirjoittaa törkeyksiä asia on eri juttu.
Määrään suhteutettuna turvapaikanhakija on omassa luokassaan negatiivisessä mielessä kun tarkastellaan raiskaustilastoja. Se nyt vaan kuuluu heidän kulttuuriin ja kyseiseen uskontoon liittyy esim. pedofilia.
Eikä ihme kun heidän näkökulmastaan tytöt ja naiset kulkevat täällä a) alasti b) ilman saattajaa c) ottavat kontaktia esim. katsomalla ja d) Kafir on alempiarvoinen ja vapaata riistaa sekä e) Muhammedilla oli vaimona mm. kymmenvuotias Aisha
Länsimaalaiset ovat musulmaanien mielestä vääräuskoisia tapettavia koiria.
Myös pedofilia kuuluu muslimimamujen kulttuuriin. Sen takia etsivät uhreikseen näitä 14-vuotiaita tyttöjä.
Mihinkäs kulttuuriin nämä suomalaisten miesten tekemät lasten hyväksikäytöt kuuluvat. Vastatkaapa tähän jos kerran tiedätte et muslimien tekemät kuuluvät niiden kulttuuriin . Vai ovatko nämä suomalaismiehet vaihtaneet uskontoon joka sallii nämä teot.
Suomalaisten muslimeiden kulttuuriin kuuluvat myös raiskaukset. Olet siinä täysin oikeassa. Islam on sairas poliittinen ideologia jonka tarkoitus on naisten alistaminen. Pedofilia ja naisten raiskaukset kuuluvat olennaisena osana tähän kulttuuriin.
Siinä kulttuurista ei naiselta kysytä tekkeekö miel vai ei sitä pannaan just sillon ko ählämi käskee ja jos et suostu niin nyrkki heilahtaa ja tämä on tosi
Suomalaisia naisia raiskataan ihan omassa kodissaan ja vielä oman puolison toimesta.
Miksi ei-muslimi maahanmuuttajat eivät raiskaa? esim. Oseaniasta ja Itä-aasiasta tulevat eivät ole osoittautuneet lukumäärällisesti sellaisiksi raiskaajapedoiksi kuin muslimit lähi-idästä tai afrikasta.
Olisiko syynä kulttuuri ja uskonto?
Muslimimamut raiskaavat kodissaan naisia koska huvittaa. Nainen on muslimimamuille vain käyttöesine ja panopuu. Muslimimamujen kulttuuriin kuuluvat raiskaukset ja naisten alistaminen kaikin mahdollisin keinoin.
Sehän on normaalia toimintaa jos et suosiolla anna sut otetaan väkisin ja lapsia tehdään halus vaimo tai ei ihan sairasta toivottavasti kukaan suomalainen eukko ei näihin sekaannu
http://www.frbiu.com/militias-in-eu-160516061578158715761610-1605160416101588161015751578-16011610-15751608158515761575.html
YLLÄ linkki sotarikollisiin,suomessa osa pakolaisina...voi olla kohta naapurisi.
Näille hunnutettuihin naisiin tottuineille silmiin katsominen on kutsu petipuuhiin. Eihän katsekontaktin jälkeen toki voi kieltäytyä kutsusta, vaikka toinen sanookin ei.
Kaikki joskus lankeavat houkutuksen edessä. Se on täysin anteeksiannettavaa. Nuoret tytöt voisivat ajatella, että olisiko siitä hyötyä jos pukeutuisi hiukan säädyllisemmin.
Juuri tämä on osoitus kotouttamisesta ja miten se toimii. Kansainvaeltajat eivät kotoudu vaan me. Jo pieni määrä pystyy näin vaikuttamaan suomalaisten pukeutumiseen.
Isomman osuuden saatuaan, tulee entistä tiukempaa pukeutumis- ja käyttäytymisohjetta. Ainut mitä ihmettelen ovat ns. suvaitsevaiset, sillä islamisaatio vie heiltä heidän ajamat edut - eikä piisaakkaan
Älä ajattele noin negatiivisesti vaan - Rakasta pakolaista®
Mistähän syystä tämä mies Oulussa raiskasi 14ja 15 vuotiaat työt . Minä ajattelen et jos mies on 43 vuotias ja vielä naimisissa oleva , niin häntä ehkä kiinnostaa vain ja ainoastaan alaikäiset ei täysi- ikäiset naiset. Toivottavasti hänellä itsellään ei ole tuon ikäisiä tyttöjä.
Up!
https://www.facebook.com/groups/114311111913455/?fref=nf
RASMUS – valtakunnallinen rasismin vastainen ryhmä
mistä syystä 3 mamua raiskasi yhden mamupakolaisen pienemmän toiset piti kiinni ja jätkät porasi perseeseen
oliko heillä samanikäisiä veljiä ja siskoja kotona
Miksi ei valmisteta miehille omiin tarpeisiin sopivia leluja ja välineitä. Nykytekniikka keksijät töihin. Miehille vähemmän jälkiharmia . Töitä ja vientiä maailmalle.