Naisellaan

Olisko palosella antavia naisia ja minkälaisia? kysyy tuleva asukas.
8107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Ei taija olla enää,kun muutti kiuruveelle.

Äänestä
  • Laihian tytöt on niin nuukia, ettei ne suostu, jos kysäset, notta annatko?
    Vain minäpä älysin viime reissulla tokasta, otatko multa?
    Sehän sano het jotta, saatanpa ottaakin!

    Äänestä

  • kuka muutti kiuruveelle

    Äänestä

  • Kysymysmerkki puuttuu.Silloin se on epäsuorakysymys.Voin kyllä kertoa,Hilma muutti.

    Äänestä

Riistakatulla on yks pien mahollissuus

Äänestä

Seurahuoneen Lappalainen on horo. Siltä saa! Kai nyt sinne jaksaa perseen perässä.

Äänestä

Tiiän yhen eukon joka tykkää alastomana tunkee kaikki varpaat suuhun ja kaikki sormet pyllyyn samaanaikaan ison peilin edessä ja kippurassa hykertelee mielissään jos joku katselee...antaa ehkä jos tykkäät samalaisesta touhusta

Äänestä
  • No se on se Lappalainen sieltä Seurahuoneelta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nusinuumi kirjoitti:

Olisko palosella antavia naisia ja minkälaisia? kysyy tuleva asukas.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu