kaunistumassa joulua varten? Kipi kapi... kohta ette pääse enää kun alkaa jouluruuhkat. Nyt varpaankynnet, sormenkynnet, iho, rasvaimu, hiukset, ja iho kuntoon. Ripset pitää laitattaa uudet ja hiuslisakkeet. Muistakaa käydä kuntosalissa.
Onneksi mun ei tarvi olen luonnostaan todella kunis. Kaikki miehet aina huutelee perään että ooh mitän kaunis nainen. Mieheni ja minä aina naurahdamme, hän on erittäin ylpeä minusta ja onnekas. Hyvä ettei pidä välillä piiloutua kun miehiä häikäsee kauneuteni.
Kaikki haluisivat minut vaimokseen mutta onnekas olen kun sain suomen parhaimman miehen, sitä ette saa ikinä. Älkää olo suruissanne, tehkää siitä miehestä vaikka huviksenne kiva ja komea, eihän se onnistu, mutta aina voi kuvitella. Kateellisia olette kovin, mutta tehkää jotian itsenne takia. Kohta olette yksin kuin kivi kengässä. Uuden ukon etsintä on vaikeeta, noh.. kelle on kelle e i.
Joko olette käyneet
kokemusasiantuntija
4
101
Vastaukset
- Taassaatiinhyvätnaurut
Opettele kirjoittamaan !
- rankkaasullaon
Opettele lukemaan ja menehän jo kaunistumaan, yrität päteä kun olet kateellinen mulle. Kovuus ei ole kiva, nöyrästi vaan rasvaimuun kyllä se elämä siitä.
- Hullukinolet
rankkaasullaon kirjoitti:
Opettele lukemaan ja menehän jo kaunistumaan, yrität päteä kun olet kateellinen mulle. Kovuus ei ole kiva, nöyrästi vaan rasvaimuun kyllä se elämä siitä.
Älä lässykkä jauha paskaa, olet vain kuvitelmissasi kaunis, oikeesti olet alkoholisoitunut ruma vanha haahka.
- kellenauraa
Raision kaupungille ja ex-vaimolle:)
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Järkyttävä tieto Purrasta
Purra tapasi nykyisen miehensä täällä. Suomi24:ssä! Tulipa likainen olo. Nyt loppuu tämä roikkuminen tällä palstalla.2184280Näin asia on
Tiedän ettei hän koskaan aio lähestyä minua eikä niin ole koskaan aikonutkaan, eikä lähesty ja enkä minä enää tee sitä k223299Mikseivät toimittajat vaadi Orpoa vastuuseen lupauksistaan
Missä ne 100.000 uutta työpaikkaa muka ovat? Eivät yhtään missään. Näin sitä Suomessa voi puhua ja luvata mitä sattuu. E2611908Taas varoitusta lumesta ja jäästä
Ai kauhea! Vakava säävaroitus Lumi-/jäävaroitus Varsinais-Suomi, Satakunta, Uusimaa, Kanta-Häme, Päijät-Häme, Pirkanmaa,51347Aavistan tai oikeastaan
tiedän, että olet hulluna minuun. Mutta ilman kommunikointia, tällaisenaan tilanne ja kaikki draama ovat mun näkökulmast381207Mistä erotat onko joku kiinnostunut vai muuten mukava?
Voi sekaantua yleiseen ystävällisyyteen vai voiko?1581148Poliisi tahtoo pääsyn 4 miljoonan suomalaisen sormenjälkiin.
https://www.is.fi/digitoday/art-2000011009633.html Tämä sormenjälkiin poliisin pääsy on erittäin tärkeä rikollisten kiin96855- 63755
- 176730
- 30727