Uuden kannettavan tietokoneen myötä en ole saanut toimimaan Saunalahden huawei-nettitikkua. Entisessä koneessani tämä toimi ongelmitta. Tämä kylläkin yhdistää verkkoon, mutta nopeus näyttää nollaa ja täten ei nettisivut lataudu eikä internetissä pääse millekkään sivulle. Mikähän mahtaa olla vialla? Uudessa koneessani on windows 10 ja entisessä oli sama päivitettynä windows 7:stä. Löytyyköhän vika kuitenkin uuden koneen asetuksista?
Vastaukset 1
Hei huawei123456!
Kurja juttu.
Voimme katsoa tilannettasi tarkemmin Palstamme kautta. Voit lähettää siellä minulle yksityisviestin: elisa.to/tiude- .Lisää viestiin mukaan yhteystietosi ja lyhyt kuvaus ongelmasta. Viestin kirjoitusta varten palstalle täytyy myös rekisteröityä.
Tiia-Maria/ Palstatiimi
http://palsta.elisa.fi
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 651045
- 641042
- 93817
- 57813
- 42678
Jasmin vauhdissa
Kyllä pitää Jassulla kiirettä, kun yhtenään menoa mun äidin, isäpuolen ja Markon kanssa Ossianin ollessa tietysti sulois222640- 50598
- 40570
- 66565
Nainen joka haluaa miehen
Näyttää sen selvästi. Hommaa minihameet, pitkät hiukset, laihduttaa ja on iloinen sekä aktiivinen.79563