Olipas raastava työpäivä!

viltin alle sikiöasentoon, sohvan pehmeään ja lempeään syleilyyn ;).
672
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

lepää olet sen tarpeessa ja tee se kauneutesi tähden hyvin vointisi suo

Äänestä
  • saako imee peukkuukin? ;).

    Äänestä

sit meet selälles otat housut pois, ja nostat jalat ylös, ja annat pimpin tuulettua.

Äänestä
  • en pimppiä.

    Äänestä

  • Pimpin? Eikö toi ole ok-ukkeli Onnin viesti. Onko sillä pimppikin?

    Äänestä

tule tänne ;-9

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Onaikakäpertyä kirjoitti:

viltin alle sikiöasentoon, sohvan pehmeään ja lempeään syleilyyn ;).

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu