Haluatteko parantaa maailmaa?

1469
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Minulla on nörttipoikia paljon ystävinä, en pidä heitä mitenkään outoina mutta olen huomannut että he ovat läheisyydenkaipuisia. Kuten myös "kovat" ja hiljaiset pojat. Olen yrittänyt olla heille hyvä ystävä ja yrittänyt rakastaa. Toivottavasti hekin välittävät minusta. En siis nyt yritä viestittää, että olen joku muka epäitsekäs maailmanparantaja, en hae tällaisia tilanteita, niin vain käy. Tuli todella epäselkeä viesti. Pahoittelen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Minäpä autan.. kirjoitti:

http://www.tky.hut.fi/~kvantti/in/16.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu