Siinä on hauska sekä erittäin kaunis nainen!! Onko muut samaa mieltä?
Niina Lahtinen
Tsuuuum
766579
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 76
Vanhimmat
kaunis mut teennäinen tekonaurun vääntäjä.
Kaunis, ja tietää myös sen! Liikaa virnottaa suu selällään, joskus jopa samana päivänä useammalla kanavalla. Lärvi kyllästyttää ihan yhtä paljon, kuin Akun! Molempien naamat kuluneet, liiallisesta esillä olosta!!
En tiedä kuka kyseinen Lahtiska on....
No olet sinä melko urpo.
Kun Lahtiska stailaa itsensä rumilukseksi (nötiksi, pirttihirmuksi, riivinraudaksi) ja heittäytyy rooliinsa, se on todella huikee pakkaus.
Sen pitää pysyä tiukasti pulssilla, ettei tule turhan paljon toistoja, muuten se muuttuu tylsäksi. Härskit ja rivot jutut menee, kun niitä viljelee valikoidusti. Jos niitä on liikaa, alkaa yleiso helposti tympiintymään. Sketseissä pitää olla "kerroksia" , tilannetajua ja loistava ajoitus. Rytmi on tärkeetä.
Siskonpedissä ne menee hyvällä porukalla. Toimii ainakin minulle.
xD
Oli aivan huippu siskonpedissä "rakas sinusta on tullut vastenmielinen".
Uskomatonta, Suomesta löytyy julkkis, jota kehutaan.
Lyhyeen loppuu nämä kehuketjut.
Liikaa esillä. Ärsyttävä. Ulos !
Rakastaa peppuseksiä täysin mitoin.
Perkeleen punikki
Kaunis meikattuna. Näin kerran ihan läheltä. Kasvojen iho huonossa kunnossa.
Hyvä näyttelijä ja käynyt Turun AMK:n teatterin ilmaisu-ohjaajan koulutuksen. Samoin tyttäreni, joka on nyt näytelmässä parhaillaan.......
Samaa ikää suurilleen.
Miten se voi olla sellasen uunon kanssa kuin Aku?
Täysin epäsopiva pariksi.
Kiva olisi naida napsauttaa!
Kaunis ja himottava ehdottomasti. Tykkään.
Tavallisen näköinen ämmä, josta maskilla saa paremman näköisen. Sopivat erittäin hyvin Hirviniemen kanssa yhteen. Ei mikään missi. Kuka tällaista edes viitsii kysyä.
Nätti, hauska ja luullakseni myös älykäs. Arvion esitti paatunut heteromies.
turpa kiinni ja nussi-biisi on hyvä
nolla nolla nolla-orkesri hyvä nimi
Lähtinen elää ikuisen pojan Akun kanssa. Aku siellä, Aku täällä, hei huomenna Aku tanssii jo mummunsa haudan päällä!
Kaunis, mutta aivoton kommunisti.
Ruma ämmä.
Viehättävä telkkarissa. Livenä läheltä nähtynä ja ilman meikkiä huono iho.
Liikaa esillä, naama jo kulunut, aina suu auki, luulee itsestään vähän liikoja, tuli ukkonsa siivellä julkisuuteen - miten muuten kestää sitä Akua?? Käsittämätöntä!
En tajua mistä on saanut hauskan maineen. Käsikirjoitukset perseestä ja tekohauska, koko ajan äänessä, eikä karismasta tietoakaan. Ulos !
Veit sanat suustani. Lopetin Hyvät ja huonot uutiset-ohjelman katsomisen kun tämä tekohauska haahka tuli siihen Pirjo Heikkilän tilalle.
Hyvissä ja huonoissa uutisissa oli ihan hauska, samoin joissain Siskonpeti-sketseissä, näyttelijä suorituksia en ole nähnyt koskaan.Kaunis, no jaa, aika tavallinen, meikeillähän nuo naamat tehdään.Mutta todella, jos naama on kaikkialla esillä se kuluu nopeasti, jos henkilöltä puuttuu karisma, ja se minusta Lahtiskalta puuttuu.
Siskon pedissä tykkäsin - ja hyvässä kunnossa on, kauniit sääret! (Naisen mielipide)
Mutta sitten taas Hyvissä ja huonoissa uutisissa välillä tuntui vähän teennäiseltä, tekonaurua aivan kuin ei olisi tajunnut muiden heittoja.
Ärsyttävä , kiekuva punikkiämmä Riksusta. Ulos!
Katselin Nieminen ja Lahtinen "show"'n, enkä katso ikinä enää. Lahtinen on todella huono; huutaa, jäkättää, sekä pitää isoa suutaan auki. Ohjaajana sekä käsikirjoittajana täysi mitättömyys. Raahaa aina tuttujaan mukaansa ohjelmiin. Sääliksi käy Niemistä (jota muuten käytetään aivan liikaa) joka ei välttämättä edes tiedä missä mennään onnettomassa ohjelmassa. Parasta kun Lahtinen häypyisi koko viihdemaailmasta huitsin nevadaan. Goodbye !
Lahtiskalle liian isot kasvot, eikä muutenkaan mitään muuta kuin suu auki joka paikassa, eikä sitä edes viitsisi painaa, kun se on niin saatanan pahannäköinen.
Olen täysiverinen heteromies, jolle yleensä kelpaa rako kuin rako, mutta Lahtiska jäisi kyllä minulta väliin, niin vastenmielinen eukko kyllä on. Sorry.
Aku otti taukoa ja vaimoke saisi tehdä samoin. Liika on aina liikaa, less is more jne.
Noh naistahan sinä pelle et ole koskaan saanutkaan, niin ei ihme että olet sitä pientä värkkiäsi joutunut rakosiin työntämään..
Haluan vain omaa rakoani:D
Hirveä ylinäyttelijä. Ihan kuin olisi aineissa..?
Mutsis oli aineissa kun sinua odotti ja se näkyy!!
Ai missäs näit mut..?
Ulkonäössä ei vikaa, pakkelia vaan aina liikaa, varmaan edellisten päälle laitetaan uutta ja samoista tuubeista. Ylinäyttelee,sama karsee väkisiniloinenvoikunkivaasuuaukilahtinen. Onneks voi vaihtaa kanavaa!
Hahahahahahaaaaaaa! Kiitos päivän nauruista. Oletko aineissa?
Onko perheessä tarpeeksi rahaa ?
Onko perheelle tarpeeksi aikaa ?
Jos hauskaa on se, että osaa pilkata toista tämän ulkomuodosta, esim. Ketosta koosta.. niin sitten. Typeriävitsejä. Ja niistä maksetaan. Hohhoh.
Ärsyttävä virnottaja!! Aivan liian usein naama telkussa! Ensin oli liikaa Akua, nyt sama eukon kanssa!
että ton kaakkattajan avioliitto hajosi. Hirviniemi paloi loppuun ja kalja maistui. Kuka tuollaista kanaa kestää katsoa. Ei kukaan. Karsee ämmä.
Nauraa itse typerille vitseilleen. Ei tosiaankaan hauska. Uökonäkö OK, mutta paljonko on pantu pakkelia tv-kameroiden eteen? Ihan tavis muija varmaan tuulipuvussa lähisiwassa.
Kauneudesta en tiedä ,pilaa kuitenkin kaiken olemalla niin helvetin ärrrsyttävä,aina suu auki vaikkei mainittavaa sanottavaa,ymmärrän hyvin että ukkonsa kyllästyi ja siirty takavasemmalle.Käsikirjottajana lainaili sketsejä vanhoista englantilais sarjoista se nyt ei eritystä älyä vaadi,eiköhän tota ole nähty jo tarpeeks--next please!
Onkohan olemassa ainuttakaan henkilöä, joka säästyisi sinun kitkeriltä kommenteiltasi. Sulla on näköjään elämisessäsi pahoja ongelmia. Masennusta pukkaa ja pahasti.
Kiitos diagnoosista..kaikki hyvin kiusallakin .kun kysytään on kiusaus vastata sori jos ei mielipiteet aina miellytä,mutta jos julkut työntävät tyhmät turpansa kerta toisen jälkeen nähtäväksi on vaarana ettei kaikki tykkää sorry jatka vaan rauhassa omaa lipomistas -ei ole multa pois
Niinalla todella hyvä huumori ja mielestäni huippu kaunis, aivan ihana hymy ja nauru sekä ne silmät :) silmissä kiva pilke. uskon että hän on pirttihirmunakin ihan kiva, kaiken tuon iloisuuden ja huumorin vuoksi kestäisi keikkuen komentelun ja huonot päivät joita meillä jokaisella. Täydet pointsit Niinalle ja plussat päälle. Toivottavasti löytää huiman äijän rinnalleen.
Tekonauru on kauheaa kuultavaa
Vai on Niina niin outo tyyppi, että päästelee näytellessään tekonauruja, varmaan myös tekoitkuja. Mihin tämä maa on menossa?
Lahtiska työntää itsensä jokaiseen ohjelmaan ja helppoahan se on kun sama pieni klikki hallitsee "viihde" -alaa. Kaveri järkkää kaverille hommia, näinhän se menee ja katsoja kärsii. Tiedän, että moni toivoisi Lahtiskan huitsin Nevadaan kuten minäkin, mutta kun osaa väistellä ohjelmat joissa hän on mukana pärjää jotenkuten.
Itse en häntä ole tällä hetkellä nähnyt ainoassakaan ohjelmassa.
eij
Tykkään hauska tyyyppi
En pidä lällätyksestä. Lässyn lässyä ulosanti.
No ei todellakaan olla samaa mieltä.
Näyttelijänä surkea. Vääntelee naamaansa oudosti. Sopii ehkä johonkin pellekomediaan, mutta tuskin mihinkään vakavaan ja vaativaan rooliin. Akun siivellä varmaan aika paljon edennyt.
Joko Aku on rekisteröitynyt suomenruotsalaiseksi.Kohta myös äitipuoli Kailasjärvi vaatii Niinan lapset myös rekisteriin,ei enää omia saa Akun kanssa. Yksi äidille yksi isälle yksi ruotsinkielelle.
Raskaana?
Onko Niina Lahtinen lihottanut itsensä jotakin elokuvaroolia varten , vai?
En vaan ymmärrä miksi tuo nainen on Kovan viikon illassa? Ne muut on fiksumpia kommenttien heitoissakin. Eikö sillä ole muita rooleja
No ei todellakaan olla samaa mieltä. Rasittava tapaus. Emme seuraa.
Kauhea räkättäjä.
Pilaa Viikon Uutiset-ohjelman. Karmea noita-akka joka ei osaa näytellä.
Ylimielinen moukka. En voisi kuvitella häntä roolissa Tsehovin Kirsikkapuistossa.
Edes Putousta ei osaa juontaa.
Heiluttelee joka kerta niitä lakattuja kynsiään kun Kovan viikon ohjelma alkaa. On ne hienot, uskotaan.
Voisi poistaa ohjelmasta räkättämästä.
Ihan järkyn keski-ikäisen naisen tasapaksu kroppa ja liian isot tissit
Tissit ei voi olla liian isot. Lahtiskan kuppikoko on kovettava G85
On👍
Alkaa jo ikä näkyä......
Ylimielinen ja leuhka meuhkaaja.
On aina kuin pelle hermanni ja suuna päänä äänessä joka paikassa.
Hirmu omille puujalka vitseille
Ihana Niina❤️ Kaunis, upea nainen.
Paksut on leppoisii
Ei todellakaan olla samaa mieltä. Leuhkii ja räkättää joka paikassa. Yrittää olla hauska mutta kun ei vaan ole.