Tumma nainen salilla

Olet kyllä niin kuuma paketti että oikein hirvittää ja aika hyvin näyttää penkki kulkevan...
270
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mistä sä tiedät minkälainen oaketti mä olen, hah hah? Kropan perään kuolaavia ääliöitä näkyy tarpeeksi,kiitos vaan.Menenkin salille mieluiten kortilla yksinäiseen aikaan.

Äänestä

En mä luuska susta puhunutkaan sori vaan...meidän salille kun ei mennä kortilla vaan ihan jollain muunlaisella tunnistimella... mut muuten hyvä trolli...erkki 52v.... juntti

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kasariklassikko kirjoitti:

Olet kyllä niin kuuma paketti että oikein hirvittää ja aika hyvin näyttää penkki kulkevan...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu