Millainen paikka on asua? Onko töitä? Mites onko palvelut kunnossa?
millainen paikka asua?
harkitseva
10239
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Paratiisi
Harjavalta on suonen työpaikkaomavaraisin kunta 300%. Vaan on täällä silti työttömiäkin kun moni käy täällä töissä muualta. Asunnot on halpoja liikuntamahdollisuudet hyvät. Kauppoja vähän, mutta ihan ok pikkupaikkakunta tämä on.
Oikea prosentti on n.130!
Olet oikeassa. Anteeksi, muistin väärin. 130% on oikea.
satalinnasta ja sen ympäristöstä saa asuntoja lähes ilmaiseksi,ei paljon kysyntää.haravointi talkoisiinkin saa väkeä.
Olin käärme paratiisissanne.
Siks muutin kauaskauas puis.
hyvä paikka tänne on tullut kaukaisilta mailta satoja itämaan tietäjiä asumaan tänäkin vuonna.töitäkin on rottien ja luteiden paskojen siivousta.palvelut toimii kaikki röörit hoonataan halusit tai et.
ennen oli ennen, nyt on nyt kiitos kaariesmaan
Kamala paikka asua, ihmiset ovat tosi inhottavia, on paljon häiriköintiä, kyttäämistä, puuttumista toisten elämään. Itse muutin pois, ei jäänyt ikävää.
Hyvä paikkahan tämä on asua. Tietysti olisi vielä parempi, jos saataisiin nuo tänne pesiytyneet päihde porukat lähetettyä takaisin sinne mistä ovat tulleetkin.