Saiko kukaan tallennettua tuota "turvapaikkakeskus tallukkaan" Hitler-videota jonka Asikkalan kunnanjohtaja latasi youtubeen, mutta poisti sitten myöhemmin ja lähti lataamoon...???
Haluaisin katsella millaisia ajatuksia videoon on sisälletetty.
Linkkiä, vinkkiä!?!
Kiitos!
"Turvapaikkakeskus tallukkaan" Hitler -video?
10
204
Vastaukset 10
- Tässäpätämä
Tässä https://m.youtube.com/channel/UCmu73hVkWdaxcozC--8xicA
- jaaha125
Itsekin yritin etsiä kun aamun etlarin luin. Olisi todennäköisesti saanut päivän naurulla käyntiin. Mutta ei koska pahennus ja itse rasismi.
- luotamme.että.tapahtuu
Varmaan videosta voi kohta nauttia kunnan sivuilla.
Jos kunnanjohtaja on pätevä niin sieltä löytyy. - mamuille_kaasua
Kyllä suomeen ja eurooppaan tarvittaisiin nyt oikeasti uusi Hitler, joka laittaisi asiat kuntoon. Ei noihin rikollisiin isis mamuihin tehoa kuin kaasukammio.
Valloittavat muuten koko euroopan alta aikayksikön. - turvallisuusmennyttä
Uhkaileva mamu, mutta eihän tälläinen mamun käytös ole rikos Suomessa.
Poliisi ei halua ja eikä uskalla puuttua ahdistelevien mamujen käytökseen.
https://www.youtube.com/watch?v=Vyt52ppU3ms - taallukkaan
Nyt laulu, tallukkaan tallukkaan.
https://www.youtube.com/watch?v=Yd2kmmWQCk4 - Whiteface
VOKkeihin vaan oikealaista kaasua ilman vaihtoon niin loppu rutina ruuasta ja raiskaukset...ja suomi säästää
- kaasuamatulle
Eikös Zyklon B ole testattu ja hyväksi havaittu. Missä sitä olisi myynnissä niin voisin ihan hyvin ilmaiseksi hoitaa tuholaistorjuntaa tallukassa.
- NäinNaistaPotkitaan
Tässä iloisten sopeutujien tuomaa rikkautta länsimaiseen tasa-arvoon ja naisten asemaan. Mitähän Biaudet tai muut näitä kullannuppuja halivat sanoisivat, jos olisivat edes yhdessä näistä tapauksista monikulttuurisuuden tuoman ihanuuden kohteena? Sanotaan, että monikulttuurisuutta meille pakolla tuovat huomioivat naiset länsimaista miestä tehokkaammin. Video todistaa, että näin todella on!
https://www.youtube.com/watch?v=-dlXPNZU7vY - Häätöön
Joko loiset on lähetetty omaan maahansa? S##tanan elättirotat
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä on totta mikä ei?
Onko juoru vai ei että nimeltä mainitsematon henkilö on tehnyt naiselle/naisille jotain joka on väärin?212024- 128895
Just saying
Mies joka antaa naiselle turvallisen olon, on seksikäs. Ei kieroja kikkoja ja haluaa olla vain sen yhden naisen mies.138701Päivän aivopieru Trumpilta
Trump julisti sodan hyttysiä vastaan. Myös punkit ovat Trumpin sodan kohteena. Eikö vieläkään USA:n kansa tajua tuon uko66677- 54626
Löytyikö syy miksi Martina on Muhiksen kanssa
Saipa naurut Gekkosen kuvasta, missä ovat ravintola Hookissa Immu fight night ottelun jälkeen, Muhoksella pullottaa hirv94597- 65541
Jos selviäisi että kaivattusi
Olisi savant asperger? Rakastaisitko vielä? Savant-lahjakkuus olisi kapea-alaista neroutta liittyen mekanisiin ja tilan88540- 12537
Jokin ei täsmää
Joskus yksi vuosiluku saa katsomaan koko tarinaa uudestaan. Löysin gradun. Matematiikka ei oikein täsmää siihen, mitä mi298536Jorma Uotinen läväytti härskin heiton - Paljastus uudesta TTK-romanssista?
Tuomari Jorma Uotisen linja on välillä hyvinkin rohkea TTK:ssa. Hän näpäytti Jaakko Parkkalille ja Kastanja Rauhalalle v11533- 42525
Toivotko vielä viestiä
Minulta? En rohkene enää ottaa yhteyttä, kun varmasti jo uusia naisia elämässä. Nolaisin vain itseni.36492Oliko Jani Halmeen aika jo tippua TTK:sta?
Jani Halme ja Claudia Ketonen joutuivat jättämään TTK:n. Halme ja Ketonen saivat viimeiseksi jäänestä tanssista, sambas26474Kuka kaipaa T m?
Kerro nainen kirjaimesi vaan... Haluan miettiä kuka tulee ekana mieleeni.. kuin kurkistus tunteiden meren pinnalle, jota36470- 108450
Miksi jotku naiset on niin tyhmiä
Että elättelevät turhaa toivoa toisen kustannuksella. Onko ne kaikki kaappilesboja vai mikä niitä vaivaa? Sitten itketä51437- 41434
- 58422
S-ryhmän vastuullisuuden kaksoisstandardi
Vastuullisuuspuhe on helppoa. Vaikeampaa on selittää, miksi S-ryhmän omien merkkien tuotteita ja raaka-aineita hankitaan10412