Muistan kun 60- luvulla

Olin sellanen jakorasia voi että!! Olin poikien suosikki. Nyttemmin "jakari" meininki on vaan lisääntynyt. Olenhan kypsä nainen jolla on jaettavaa.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

No sähän saat sitten hyvää eläkelisää jakamalla tawaraasi. Muista sentään hinnoitella niin, että käytetystä tawarasta ei voi pyytää yhtä paljon kuin tuoreesta ja timmistä. Mutta tässä tapauksessa määrä korvaa laadun.....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyväntekijä67 kirjoitti:

Olin sellanen jakorasia voi että!! Olin poikien suosikki. Nyttemmin "jakari" meininki on vaan lisääntynyt. Olenhan kypsä nainen jolla on jaettavaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu