Minusta tuntuu että tää

ei voi enää olla pelkkää ihastumista vaan jotain enemmän <3
389
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olen samaa mieltä:)

Äänestä

Vastaisin hänelle että on enemmän kuin ihastumista.

Äänestä

Jos oot samaa mieltä niin meidän täytyisi sitten varmaan tehdä jotain asialle,koska eihän tää näinkään voi jatkua.... molemmat on onnettomia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rakkauttaonkotää kirjoitti:

ei voi enää olla pelkkää ihastumista vaan jotain enemmän <3

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu