Joo... (otsikko puuttuu)

Että semmosta.
784
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kuoliko joku.

Äänestä
  • Kuoliko sulta?
    Emme ole olemassa tässä maailmassa, todellisuudessa.

    Äänestä

Jutut on surreal4sure. Jos kerron ens viikon lottonunumerot voidaanko olla silti frendei ?

Äänestä
  • Ei kinosta sun jutut, en ees tiiä kuka oot.

    Äänestä

Ei kinosta ei,sulaneet pois kinokset.

Äänestä

mitä,mitä?
ei kinosta ei.sulaneet kinokset.

Äänestä

Emme ole missään.kinosta ei näy,sulaneet pois.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


emmeoleolemassa kirjoitti:

Että semmosta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu