En sitten voi suositella kellekkään. Hehkujen vaihto ja osasi kertoa mahdolliset ongelmat. Auto seisoi kaks päivää pihassa ja kun kyselin mikä tilanne niin väitti että on laittanut liuotin ainetta. Kummasti oli 12cm lunta konepellillä ja ko autosta ei hehkuihin pääse käsiksi ellei imusarjaa irroita.
Soittaa sitten illalla että kierteet meni ekasta tulpasta joten ei tee hommaa loppuun. Ilmoitin että tulen aamulla hakemaan auton että voin viedä jonnekkin oikeelle korjaamolle. Seuraavana päivänä ei vastaa viesteihin tai soittoihin. Puolenpäivän aikaan sitten vaivautui soittaa ja selitteli jos jonkin näköistä asiaa. Tämän lisäksi oli turbon/alipainekellon letku rikottu, egr.n alipaineletku irti ja saa nähdä mitä muuta löytyy.
Asia ei tule jäämään minun osalta tähän.
Kierrä kaukaa kangasalan autopalvelu
Vttuuntunu
1
134
Vastaukset
- vttuuntunu
ajan nimittäin kaatopaikalle autoni vielä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?871724- 851232
- 1101123
- 68915
- 102884
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56818- 47731
- 36722
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis47671- 33663