Olen kiinnostunut yhdestä toisesta. Mutta älä huoli, kun saan selville, ettei siitä tulisikaan mitään ja tunne onkin yksipuolinen, niin silloin tykkään taas sinusta. Aina käyn saman kierroksen ja palaan aina sinuun.
Oletko kulta mustasukkainen
10
271
Vastaukset
- Sehänonsinunvalinta
Tee niinkuin parhaaksi katsot.
- oikeusonvoittanutjo
Jos olet mies johon olen rakastunut niin oottelen maailman loppuun asti. Käväsehän vieraissa naisissa
- Exäsi
Sulla taitaa ollakin vientiä nykyään..olen kuullut puhuttavan joten onnea matkaan ansaitset kultaa...https://www.youtube.com/watch?v=eAFRWQgwet0
- useastikusetettu
kolmas kerta toden sanoo ja neljättä kertaa ei tulekaan.
- useastikusetettu
Sait mitä halusit ja toivottavasti olet nyt onnellinen kolmannen pyörän kanssa. Pääsit irti petetystä!
- PyyteetönRakkaus
Ei haittaa kulta, mulle tärkeintä sun onnellisuus <3
- saatanpaminäkin
Luuletko kulta tosiaan että olen enää sillon täällä odottamassa?
- miepäoottelen
Sinä se vaan jaksat aina kullitella...rakas!
- useastikusetettu
Hyvähän se on toisekseen, että kelpaa muillekin. Ei siitä paikat kulu jos muutkin hiukan käyvät rassaamassa pesällä. Nymfo, kun ei itselleen mitään voi.
- Huhhuheivoimuutasanoa
Toivon yläkerrasta että naisesi on älynnyt jättää sinut jo aikoja sitten. Onnea ja menestystä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site1156157Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto595103SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun604228SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt963819Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost103596Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1193141SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het522536Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352469Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat642217Persut pettävät ja valehtelevat aina
Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val231561