olenko bi vai mikä

huuukas

Eli olen 25v mies olen tähän asti seurustellut vain naisten kanssa.
nuorempana ollu hyvän kaveri kaa toisen hyväilyjä js seki oli poika..mutta itte asiaan..seksi naisen kans onnistuu hyvin ja on hyvää ja kivaa ja kiihotun..mutta ajatusmaailmalla naiset eivät kiihota alasti ei bikinit päällä ei pornoa katelles ku puoli kovaksi..ku taas näen alastoman pojan tai uimahousut jalas nii saa ihan kovaksi ja aika usein fantsioin pojista..kuitenkin haluan olla naisten kans mut pojat kiihottaa enemmän? Mitä tää on.

1

215

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Rehellisesti ja suoraan sanottuna, se on elämää. Kumpikin sukupuoli kiinnostaa, mutta ainakin tällä hetkellä miehet enemmän. Se voi olla biseksualismia tai se voi olla vain ohimenevä vaihe. Ei se seksuaalisuus koskaan ole kiveen hakattu (ja tätä tullaan väittämään vastaan tiedän jo nyt). Mikset vain voisi olla ja nauttia seksistä? Olla ja rakastua ilman turhia paineita? Onhan tuo tietysti asia, joka hämmentää ja mietityttää totttakai. Toisaalta olet kuitenkin juuri sinä ja arvokas omana itsenäsi. Seksuaalisuutesi on sitä osa ja sitä osaa toteutat, miten parhaaksi koet. Kuten sanottu voi olla biseksualismin heräämisestä kyse, homouden heräämisestä kyse, tai vaan elämänvaiheesta.

    Ketjusta on poistettu 15 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ny se loppuu ( Kuhmo)

      Yhtiö on myyty. Notta yyteet meleko äkkiä, notta. Pelastautukoon ken voi. Notta se on tuulista pian.
      Kuhmo
      71
      2283
    2. Parikymppinen hakkasi nelikymppisen kriittiseen tilaan

      Ja ihminen jäi junan alle lautiosaaressa...paljon on taas sattunut ja tapahtunut. Ketähän nämä uhrit mahtaa olla 🤔 htt
      Kemi
      36
      1852
    3. Harmi että välimme

      Menivät niin solmuun.
      Ikävä
      100
      1191
    4. Hei sinä rakas mies.

      Milloinkaan kohdataan? Toivottavasti pian....❤️
      Ikävä
      47
      945
    5. Ajatuksia

      Mitä ajatuksia hän herättää tänään?
      Ikävä
      89
      824
    6. Kaivattusi tärkein ulkoinen tuntomerkki

      Onko jokin muu kuin yleinen kuten kaunis, laiha. hyväkroppainen jne.
      Ikävä
      26
      817
    7. Mille kirjaimelle

      toivotat hyvää yötä , kuka on mielessäsi kun menet nukkumaan?
      Ikävä
      29
      690
    8. Katse

      Miltä se tuntuu, kun hän katsoo sinua?
      Ikävä
      41
      675
    9. Äimän käki

      Olen vähää vaille viisikymppinen mies, ja olen elellyt ilman parisuhdetta parisen vuotta. Nyt vihdoin ja viimein tuntuu,
      Sinkut
      142
      667
    10. Nainen, miten suhtautuisit

      Jos mies ehdottaisi tapaamista? Entä siihen, jos mies kertoisi tapaamisessa tunteistaan ja haluaisi seurustella?
      Ikävä
      56
      588
    Aihe