By: Tyttö15vee
Trollit pilas edellisen, joten repostataan tämä. Älkää välittäkö trolleista.
Joo eli tehää kik ryhmä kaikki syrjäytyneet, yksinäiset, syrjityt, ujot tai kaverittomat. En ainakaa ite ole tälläiseen törmännyt. Eli sovitaanko 12-17 vuotiaat?Laittakaa vaa nimimerkkejä alas:) Kiitos jo valmiiksi.
PS. Jos Tyttö15vee viitsisi toimia adminina bossina ryhmälle, niin vielä parempi, mutta itse voin toimia jos mainittua mahdollisuutta ei ole.
Kikryhmä yksinäiset nuoret
4
181
Vastaukset
Aand here we go again :)
Jep. Ja ripustaa sut sun surkastuneista kalleuksista rautalangalla kuuseen ja polttaa koko paska :)
Elikkäs: Mitä jos säki 12v munaton hinttari menisit vaan juomaan sitä ES:ää ja lähtisit täältä. Kato tänne ei kuulu täysin aivottomat paskat. Ja se animepervo "lolihentai" voi mennä myymään itteään vanhoille karvasille läskeille, koska ei keneltäkää muulta saa. Nii ja jos teillä trollit ette oikeesti keksi parempaa tekemistä nii sitokaa jalkoihinne 40 kiloo terästä ja hukuttautukaa. Saisitte maistaa edes kerran oikeeta elämää ja kaikki olis ilosempii :)
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 934551
Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe
Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.2321777- 761440
Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste
Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan2401150Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?
Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.3221085Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd1051060- 491039
Nojatuoli !
Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en1441011- 111995
Milloin ymmärsit
Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os85954