Tanja Karpelan Erootiset kuvat Täällä.

411276
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tanja on menneen talven lumia, nuoruus on takana ja rupshatuneisuus on voimakasta.

Äänestä

Sivuilla on Tanjan lisäksi kuvia Susannasta. Upeen näkönen nainen, jolla kaikki karvojen siistimistä myöten kohallaan. Tommonen se olla pitää..

Äänestä

Lisää näitä suomikuvia.

Äänestä

westendin klinikalla täyteen silikonia pumpattu ja muutenkin leikelty...SE ON FAKTA

enemmän pidän luomusta kuten sara la fountain

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nanak kirjoitti:

Kaunis pakkaus!
http://www.sunpoint.net/~mavijo/tanja.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu