Mähän se olen paha. Mutta vain sinun mielestäs.
Ei minnuun kannata pijellä yhteyksii.
Sillä mä vain rakastan sua. Ei muuta.
Ei minnuun kannata pijellä yhteyksii.
Sillä mä vain rakastan sua. Ei muuta.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Sinusta ei saa mitään selkoa :(
Epäselvää joka puolelta.
On muitakin, jotka sanoneet rakastavansa.
jos rakastat näytä se teoilla
teot puhukoon puolestaan
Jos oot ollu pahana, yhteys pätkii. Huono kuuluvuus, haloo...haloo...
Naiset jotka rakastavat virtuaalisesti!Naurettavinta mitä voi olla.Ihme kun sitä rakkautta ei enää heru naisilta oikeassa elämässä kun ihmiset osaa rakastaa enää virtuaalisesti ja tykätä painamalla nappia facebookissa
Ja miehillekkö rakkauden pitäisi tulla itsestään, mitään tekemättä ja mitään vaivaa näkemättä. Miehet pitävät rakkautta itsestään selvyytenä ja pitäisi riittää kun kerran viidessä vuodessa ärähtävät tykkäävänsä. Oh Dios mio miehet piileskelevät nappiensa takana.
Ja aina vain paranee.kukkahattutäti älähti.Tarkoitan että teissä ei näy mitään rakastettavaa koska kohdistatte kaiken rakkauden tietokoneeseen ja kännykkään.
Ilman niitä olette kuin haaksirikkoutunut laiva merellä.käytätte varmaan whatsuppia keskustellessa vierustoverille:D
Whatsupp on varmaankin miesten keksintö hoitaa parisuhdetta. Onko olemassa yhtään miestä joka olisi kiinnostuneempi parisuhteestaan kuin läppiksensä näpyttelystä. No ei varmaan oo.
mun läppis on Emma
Voisitteko naiset ymmärtää miksi miehet ovat kiinnostuneempia läppäristään kuin naisesta?Mietippäs ihan hiljaa pari minuuttia niin varmasti hoksaat sen?Ja sitten kun ynnäät sen että pitemmässä parisuhteessa mies on vielä kiinnostuneempi läppäristä kuin naisestaan.Jos mies on kiinnostuneempi läppäristä kuin naisestaan,on miehellä paha olla tai stressiä ehkä jopa tylsää kun se pitää purkaa nettiin.Jos miehellä on hyvä olla niin harvemmin hän kaipaa alkoholia tai nettiä sen purkamiseen
eri asia jos on nettiriippuvuus/peliriippuvuus mutta sekin johtuu aivan jostain muusta joka purkautuu riippuvuuksina eli taas paha olo
Ja tylsyyskö on vain ja ainoastaan naisen syy? Eikö parisuhdetta pitäisi molempien hoitaa yhdessä ja molempien saada tukea toisistaa myöskin vastoinkäymisissä. Mitä toisella tekee jos ei pysty luottamaan ja jakamaan elämää. Hetkellistä omahväistä huumaa löytää jokaiselta baaritiskiltä. Naistko pintaliitäjiä joita toinen ihminen ei kiinnosta, ei totisesti. Jos ei saa kuin kerran viidessä vuodessa tunnustusta niin eikait lämmintä petiä tarvitse odottaa. Niin onkait helpompi mennä nettiin kuin hoitaa parisuhdetta.
Pöljä, pöljempi, sinä.
Kai nyt eleistäni ja puheistani pitäisi tajuta, etten sinua pidä pahana, en laisinkaan. Lähtisin mukaasi heti jos niin pyytäisit. Jos sinun tilanteesi olisi helppo. Ei varmaan helppoa jos rakastaa monta samaan aikaan.
Mutta virtuaaliset alakouluikäiset anime tytöt ne vasta on ihania
lopetetaan E♥♥i nää jäppäsyt ja lähetään yhesä lenkille, siellä on ihana ilima.
Juostaan vaikka koko lääni ympäri, senkin vorrestgumppi!
Ooks Eekin? Sun hymy on :*)