Thomas Cook, Gambiaan

Millainen kone on käytössä Thomas Cookilla Gambiaan. Kone tekee välilaskun Kanarialla. Onko matkustajat välilaskun ajan koneessa vai poistuvatko terminaaliin siksi aikaa.
Onko nämä uudistettuja Airbusseja vai mitä. Osaako joku valaista.
Kiitos
5145
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kiitos vastauksista mutta ei selvinnyt noista millaiset sisätilat ja välilaskusta esittämäni kysymykseni

Äänestä

Las Palmasissa odotetaan koneessa noin tunnin verran ennenkuin matka jatkuu. Koneet ovat siistejä. Parhaat paikat riveillä 2 ja 3. Hätäuloskäyntie kohdalla ajoittain rauhatonta.

Äänestä

Varsinkin ku välilasku tehdään niin kone on varmasti uusi airbus 321.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


JoJo123 kirjoitti:

Millainen kone on käytössä Thomas Cookilla Gambiaan. Kone tekee välilaskun Kanarialla. Onko matkustajat välilaskun ajan koneessa vai poistuvatko terminaaliin siksi aikaa.
Onko nämä uudistettuja Airbusseja vai mitä. Osaako joku valaista.
Kiitos

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu