Täällä mä oon vitun lumppu,,

Yönhiljaisuudessa...

Omallamaalla, omassarauhassa....
Muna Perse paljaana......


Mitäs meinaat tehhdä, häh??!

Tapaamisiin..
360
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Shit gettin' surreal 4sure. Olen nähnyt kaiken b4.
Tapaamisiin.

Äänestä

ole, vain siellä kun et osaa mitään käytöstapoja,

paitsi litkiä olutta, vain,

=)

sitten kun osaat olla kuin ihminen ihmiselle, sitten voin jutella,

mutta, tuskinpa vanha ihminen oppii enää tuossa iässä käytöstapoja?

Äänestä

Jaa

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


King_of_All kirjoitti:

Yönhiljaisuudessa...

Omallamaalla, omassarauhassa....
Muna Perse paljaana......


Mitäs meinaat tehhdä, häh??!

Tapaamisiin..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu