Hyvää joulua kaikille rasisteille!

Toivottavasti ensi vuonna tulette järkiinne, ettekä enää levittele valheita ja huhuja lehtien palstoilla ja netissä.

Maahanmuuttokriittinen saa toki olla, mutta pysytään asialinjalla.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Rahvaasta nyt voi puhua mitä huvittaa olipa se minkä kielistä tahansa, kuka välittää?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


VaasanPersu kirjoitti:

Toivottavasti ensi vuonna tulette järkiinne, ettekä enää levittele valheita ja huhuja lehtien palstoilla ja netissä.

Maahanmuuttokriittinen saa toki olla, mutta pysytään asialinjalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu