Vilpitön kiitos

Kouvolasta on vaikea löytää mitään hyvää, asiallista ja rehellistä.
Mutta huumepuolella ja salakuljetuksissa on rikospoliisi tehnyt hyvää työtä. Useampi elämän myrkyttäjä on päässyt pohtimaan tekojaan ristikon taakse.

Rikospoliisi on kiitokset ansainnut. KIITOS
26120
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 26

Vanhimmat

Voi kuule....vapaana on vielä MOOONTA narkkaria. tuo oli vasta jäävuoren huippu.

Äänestä
  • Kysymys sulle neropatti: Tarkoittiko aloittaja huumeiden käyttäjiä vai myyjiä?

    Äänestä

  • Myyjiä tietysti. Käyttäjät on jo tuomittu.

    Äänestä

  • Myyjiä kyllä riittää enemmän kuin työ yksi saatanan neropatti!! pois sieltä kuplasta..

    Äänestä

  • Ootkos myyjä vai mikä kun toista anaalinnuolijaksi haukut häh?Myyjät hirteen saatana.

    Äänestä

  • Kieltolait pilaavat elämät. Esimerkiksi hollannissa savuttelu laillista ja vähemmän ongelmia kuin Suomesssa!

    Äänestä

  • Ehkä se pössytely vois olla sallittua suomessakin,mutta myyjänä pitäisi olla valtio ei kukaan yksityinen keräämään itselleen rahaa toisten savustamisella ja ne vahvat ei vapaaksi koskaan.

    Äänestä

  • elämähukassaheiltä kirjoitti:

    Myyjiä tietysti. Käyttäjät on jo tuomittu.

    Onko käyttäjät tuomittu? Jos sun pirihuora-mutsis joutu lusimaan, se ei tarkota että kaikki tai edes merkittävä osa käyttäjistä olisi tuomittu.

    Äänestä

Kurttumummeli vastailee jo omiin kysymyksiinsä. Yksinpuhelun lyhyt oppimäärä.

Äänestä

Kaikki miehet jotka käyttävät neropatti sanaa - pallien leikkautukseen välittömästi!!!!!

Äänestä
  • Kaikki itkupilli-kusipisupää-neropatit, jotka itkee neropatti-sanan käytöstä, välittömästi anaalinsa joukkoraiskaukseen ja paloittelusurman uhriksi.

    Äänestä

Sulo "Suti" Aittoniemi hyllytettiin toimestaan kun jäljet vei pääkonnan alueelle. Sama tauti tärvelee kouvolassakin oikeuden toteutumista. Ainoa talousrikoksiin perehtynyt poliisi poistettiin ettei herrat käryä. Sitten hommattiin uusi kun jäljet peittyi tai hukattiin. Kouvola on korruption pesäke .
Poliiseja on liian vähä. Kuulemma lisää vähennetään. Kuka hallitsee kouvolaa ?

Äänestä
  • Minä kuulkaas hallitsen!!:)

    Äänestä

  • tumpelo87 kirjoitti:

    Minä kuulkaas hallitsen!!:)

    Sä olet pelkkä rakkokäsinen runkku tumpelo. Yöks sanoo naiset kun sut näkee!

    Äänestä

  • Naiset sanovat wauwau kun tälläisen kuninkaan kuules näkevät.....:) sinua vituttaa läski pillu kun et minua saa!!;)

    Äänestä

  • Kerroppa arvoisa kuningas, miten minua miehenä "läskipilluineni" vituttaa kun en sinua saa.

    Oletko jotenkin käsittänyt niin että kaikki joiden mielestä olet järkyttävä idiootti, runkkari, perverssi ja mummofiili, ovat naisia? Ja tarkennettuna naisia jotka eivät saa sulta huomiota?

    Käyttäydyt hillitysti oikeassa elämässä, etkä esim. tee itsestäsi numeroa julkisesti. Kaverisi eivät kehtaa sanoa sulle että olet vammainen, perverssi, runkkari, peräkammarin-poika, tms., joten kuvittelet että koko maailman on sun kanssa samaa mieltä, koska sun vässykkä-kaverit kehtaa sanoa sulle mitään. Ehkä sun kaveirit koostuvat vain neitsyt-peräkammerin-pojista, raiskaajista, alaikäisistä ja runkkareista. Heiltä sun on hyvä hakea totuuksia kuka on "pillu-kuningas".

    Jos sä esim. kailottaisit baarissa kaikille pakkien antajille heidän olevan läski-pilluja ja pukeutuisit pillumestari-paitaan, saisit turpaasi kerran vuorokaudessa.

    Netissä olet avoimesti kusipää, mutta livenä hissukseen. Miksi et avoimesti huuda kaikille läskipilluille että ne ovat läskipilluja? Pelottaako väkivallan uhka? Meuhkaa esim. siellä Mulliganssissa julkisesti ja avoimesti näitä mielipiteitäsi, äläkä tule tänne kirjoittelemaan kun ei kukaan mummo tuhannen päissään antanut sulle.

    Äänestä

Kotkassa oli poliisi hyllytetty kun sanoi pari totuuden sanaa tästä "ihasta työvoimareservistä."

Äänestä
  • Elämme käsittämättömiä sensuurin aikoja. Matuista ei saa sitten sanoa mitään, vähinten totuutta.

    Äänestä

  • vasta saapuneista Kuninkaistamme ei saa puhua pahaa!

    Äänestä

  • Eilupaakaunista
    Oikeesti Hämäläisen Vänä oli pillupoliisien kunkku, pienikokoinen mutta sitkeä. Kerran vänä sai vihjeen että eräässä kauppa-aluksessa olisi paljon pilun tarjoojia, ihan vain juomia vastaan.'Vänä puki päälleen joulupukin tamineet.
    Joku epäili pukkia Vänäksi...kävivät käsiksi.
    Vähä hätäpäissään esitti poliisimerkkinsä. Silloin vänäpukki heitettiin laivasta lievää väkivaltaa käyttäen.

    Äänestä

Politiikot toimii täysin älyttömästi. Tuo alkoholivero on sarjassa sairasta. Tosin haustaa sikäli että ylihintainen viina viedään Viroon ja haetaan puoleenhintaan takaisin. Fiksua ! Hallitus menettää veroja. Tulli ja poliisi kuormittuu turhaan. Lonkerot ja kossu, hinnasta puolet pois kotimaassa. Vähän rahti hiljenee.

Äänestä

Sossusta kouvolan mannet hakee papattirahat.

Äänestä
  • Vituttiko noi paljo venata maasturissa k-raudan pihassa?

    Äänestä

Ihmisillä on vapauksia, mutta tässä huumetouhussa kiusaa liikenneonnettomuudet Kärsijöiksi joutuu täysin sivulliset.
Kovempi valvonta ja kuri.

Äänestä
  • Tutkitusti valvonta ja kuri pahentavat huumeongelmaa. Vapaan huumeiden maissa ongelmia hyvin vähän.

    Äänestä

  • Eli lopetaan valvonta täälläkin niin tilastot kaunistuu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Aivojenpilaajat kirjoitti:

Kouvolasta on vaikea löytää mitään hyvää, asiallista ja rehellistä.
Mutta huumepuolella ja salakuljetuksissa on rikospoliisi tehnyt hyvää työtä. Useampi elämän myrkyttäjä on päässyt pohtimaan tekojaan ristikon taakse.

Rikospoliisi on kiitokset ansainnut. KIITOS

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu