tapauksia. Nappuloita. Isi, äiti ja miehet ovat vaan liponeet. Se on sitten kriisin paikka, kun kaikki ei menekään ihan putkeen.
Jotkut on selvästi hyysättyjä
tuituitui
662
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Miehet ovat liponeet kyllä.
vaikka mulla on ero, mä en tuu hylkäämään poikiani ikinä, sen kansa saatte nähdä, roikun niitten elämässä viimeseen asti, se ei ollu äiti joka hykäs
Kyllä osa ihmisistä heikkohermoja. Sitä kun tapetaan tarpeeksi henkisesti ei enään pienet raiskauksetkaantunnu niin pahalta. Sikaa vaan imetään.
Joku amatööri joka kokis tätä sekoaisi? Tavallaan jännitys menee kun ollut liikaa toistoa:(
Ihme kun ei houkutella ilmaisella viinalla, tupakalla tai pillulla. Nauraisin vain että ei kiitos:-)
Onko mustaltakin viety ihmisarvo? Suren puolestasi. En voi muuten auttaa. Mielessäni toivon että vapaudut:-)
Ja sä et päässyt lipomaan?
mä tiedän mitä mä en rakkaittelline teen, raiskatkaa vaan läheisennenne henkisesti ja ruumilliseasti, se on teidän asianne