puuhaat tänään illalla? ;)
Mitä sä mies
oletkokotosalla
29238
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 29
Vanhimmat
no aattelin koska tuulee ja pulleat ovat purjeet lähteä vähän vesille.
Kotona oon ja aattelen yhtä naista lähes koko ajan
Kuka J?
Etkai M kirjaimella alkavaa naista ;)
Varmaan runkkailen jos en muuta keksi.
;D)
tulihan tuota näemmä runkattuakin niin kuin uhkasinkin, oli mukava käydä suihkussa sen jälkeen
Ajattelen vaan sitä yhtä
Minua??
Katselen uusia keskustelu paikkoja.
Olen surullinen. Rakastin niin paljon erästä ja tein kaikkeni hänen vuoksi, mutta ei riittänyt J - miehelle tämä
Oletko nyt aivan varma ettei asioita voi enää korjata?
En uskalla enään ottaa yhteyttä, koska pelkään liikaa sitä ettei hän enää halua minua. En pelaa mitään valtapeliä hiljaisuudella vaan olen luovuttanut. Rakkaus ei vaan katoa.
Ei katoa ei...ei koskaan.... Häntä tulen rakastamaan aina vaikken häntä saa...
Mikset saa? Älä anna periksi!
Mulla ei ole ainakaan keinoja tehdä enää mitään asia eteen.
Melko traagista olisi jos molemmat haluaisivat ottaa yhteyttä, mutta pelkäisivät toisen tunteiden kuolleen kokonaan ja eivät siksi uskaltaisi lähestyä enää.
Ei ole kyse siitä. Hän tietää tunteeni kyllä.
Olen Äidin luona.
Kotona olen ja päivystän. Mitäs aloittaja puuhailee?
Ratsastan aukkoja katsellen.
Käyn,(kävin)lenkillä, katselen telkkua ja luen keskustelu-viestejä.
No jopas. Lakkasiko sade. 30min lenkki tekisi hyvää. Tai 3h. Tylsää ja yksinäistä. Liikaa toistoa. Jos vähän väsyisi ettei herää jo 6 aamulla.
Katon homopornoo ja runkkailen taas.
Katton por...stuan ikkunasta ja ru...koilen ....
Piipahdin mökillä. Kävin koiran kanssa kinkkua sulattamassa metsä lenkin kiersimme. Katsoin Jarin jaKatrin Joulu session. Nyt olen naattinut täytekakusta kahvin kera.Arvaapa kuka on aina käväissyt mielessä sopivan hetken koittaessa. Kuukin kurkisteli pilven lomasta antaen kelmeää valoaan.Kuis sulla mennyt.
Luen erästä jo edesmenneen filosofian tohtori Riitta Virkkusen kääntämää kirjaa ja ikävöin siinä ohessa erästä vaaleaa ihanuutta, jonka älykkyyttä ja fiksuutta en osaa kyllin kehua.
Katson Titanic-elokuvaa,mietin siinä samalla yksinäisyyttä,Miksi Miksi näin....
En oo, 1000km turvaetäisyys