RIKSUN DEMARIT- KUKA ON NIMIMERKKI PAHAVELI

HML-palstalla useissa ketjuissa minua on stalkannut nimimerkki Pahaveli, kesästä alkaen. Olen ollut hiljaa. Nyt kun taas kerran luulin päässeeni eroon joutsentensuojeluprojektista, rupesin kyselemään ,kuka on. Suurin osasta stalkkausviesteistä hävisi.Ja demarit alkoivat suojelemaan.--Voisitteko kertoa kuka on.(Kun ei ole rekisteröity nimimerkki, ainakaan enää) olen nyt piruuttani itse käyttänyt sitä.)
1250
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Ei välttämättä ole mies, voi olla pirjokin.

Äänestä

pahaveli = puhveli = veli puhveli.

Äänestä

Pitäisikö sinun ottaa suora yhteys Rityyn ja kysellä siellä pyörivältä porukalta?

Mistä vedät johtopäätöken, että Hämeenlinnan palstalle kirjoitteleva olisi riihimäkeläinen ja vielä demari? Viestisi sisältö ja perustelut eivät auenneet minulle.

Äänestä
  • Kait se tietää jos itse on kysymyksessä,vastailee itselleen ihan ite.

    Äänestä

  • Ei ole Riksulainen, mutta Riksussakin on demareita. Alunperin riksulainen demari kertoi, että osa demareista osallistuu vainooni, ei kuitenkaan koko puolue,( niin kuin vaikka koko K-Ryhmä ja S-ryhmä.) Ajattelin,että jos joku täkäläinen demari auttaisi.Olen saanut vihjeen, että asuu HML:ssa Karjalankadulla.- Suurin osa stalkkausviesteistään hävisi, kun nostin kissan pöydälle.Loppui huumorintajuni, vaikka sitä minulla ylenmäärin onkin. Monet muutkin minuun kohdistuneet viestit hävisivät. Siellä on nyt viattoman tylsät ketjut jäljellä.-Siis ylläpitoon hyvä yhteys. Puolue jo tunnustikin,että piilottivat viestit.Pahaveli tietää jo puolilta öin, mitä sen päivä HäSa:ssa tulee lukemaan,möhli, kun kirjoitti asiasta viestejä klo 00, vähän päälle.Varsinkin hellareiden aloittamassa ketjussa oli kimpussa kuin perskärpänen.Että niiden pussiin pelasi.--Olen ajatellut tehdä varoittavan esimerkin siitä äijästä, että seuraava pitkästyneeksi itsensä tunteva psykopaatti miettisi vähän ennen käy kimppuuni.

    Äänestä

  • Pahaveli tietää jo puolilta öin mitä lehdessä lukee.No varmasti jos painossa töissä :))

    Äänestä

  • Ymmärsin väärin.Karjalankadulla kiemura kajautta, jos joku koskee antonio floresiinsa.

    Äänestä

  • Olen jättänyt kiemuralle 2 vaihtoehtoa: joko antonio tykkää hänestä tai sitten on itse stalkannut minua.

    Äänestä

HML:N DEMAEIDEN JOHTAJA ON ELÄINRÄÄKKÄÄJÄ, RÄÄKKÄÄJIEN SUOJELIJA, GANG STALKKAAJA, HÄMEEN SANOMIEN"PÄÄTOIMITTAJA" Kyllä voi riksulaisetkin demarit olla ylpeitä hänestä.-Niin ja liivipoikiinkiin läheiset suhteet.

Äänestä
  • Yrittää määrittää minut vitsiksi.--On päässyt tappolistalleni.Isken puukolla aina, kun on mahdollista.

    Äänestä

  • Mitäpä jos siirtäisit tämän keskustelun Hämeenlinnan palstalle!

    Äänestä

  • Se on jo siellä. Ihan hyvä demareiden saada mainosta täälläkin. Riksulaiset on tehneet niin tiivistä yhteistyöt vainoasiassa HML:n kanssa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pahaveli kirjoitti:

HML-palstalla useissa ketjuissa minua on stalkannut nimimerkki Pahaveli, kesästä alkaen. Olen ollut hiljaa. Nyt kun taas kerran luulin päässeeni eroon joutsentensuojeluprojektista, rupesin kyselemään ,kuka on. Suurin osasta stalkkausviesteistä hävisi.Ja demarit alkoivat suojelemaan.--Voisitteko kertoa kuka on.(Kun ei ole rekisteröity nimimerkki, ainakaan enää) olen nyt piruuttani itse käyttänyt sitä.)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu