oletko pelimies?

Millainen pelimies olet?
785
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Vedonlyöjä olen. Haluuks pari vinkkii yölle?

Äänestä

Nopat on minun laji.

Äänestä

Blokus on hauska lautaseurapeli.

Melkein yhtä hauska kuin Texas Hold'Em, oikeassa pöydässä, oikean rahan ja oikeiden ihmisten kanssa.

Äänestä

Olenhan minä. Sellainen satunnainen pelimies olen. Välillä pitempiäkin taukoja välissä, kunnes joku saa kiinnostumaan. Just kahtelen uutta näytönohjainta tilaukseen.

Äänestä

Kaveri sanoi, että luontainen pelimies. Sanoin, etten ole.

Äänestä

Peli vai seli,seli,mies

Äänestä

Enimmäkseen lottoan..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kysynpähän.vaan kirjoitti:

Millainen pelimies olet?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu