Paljonko Lieksassa on feministejä

eli siis humanistisia yksin eläviä vihervasemmistolaisia naisia, joita myös "suvakeiksi" kutsutaan?

Onko tietoa?
13<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Paljonko Lieksassa on yksinkertaisia reppanoita, jotka pelkäävät humanisteja, vihreitä, punaisia, naisia ja suvaitsevaisia? Ai niin, ja feministejä.

Äänestä
  • Feministi sana kattaa nuo kaikki mitä mainitsit.

    Tai unohtui vielä lesbot eli lepakot, jotka ovat femakkoja ja helvetin rumia.

    Mutta miksi femakko vihaa ja pelkää realisteja, siihen löytyy vastaus.

    Äänestä

  • tätä.onnea kirjoitti:

    Feministi sana kattaa nuo kaikki mitä mainitsit.

    Tai unohtui vielä lesbot eli lepakot, jotka ovat femakkoja ja helvetin rumia.

    Mutta miksi femakko vihaa ja pelkää realisteja, siihen löytyy vastaus.

    Osaisitko loogisesti perustella väitteesi?

    Äänestä



  • ihan.omia.ajatuksia kirjoitti:

    Ja samaa virheolettamuksiin perustuvaa jargonia. Kysymys oli... Osaisitko loogisesti perustella väitteesi? Ihan itse.
    Vai oletko Markus Jansson, jonka omalaatuinen lähtöajatus on, että feministit kannattavat islamisaatiota.

    Ovathan femakot kiivaasti puolustamassa muslimi turviksia jatkuvasti.

    Äänestä

  • Eiväthän nämä nykerönenäiset natsien ihannoijat mitään oikeasti osaa perustella. Mutta sossun rahoilla on mukava maata kotona ja kirjoittaa nettiin p**kaa.

    Äänestä

Jos sie tutustuisit johonkin naiseen, ni ei ne ennää tuntuis nii pelottavilta. Aloita jostai helposta, vaikka tervehit Lidilissä kassaneitiä. Ettekös työ nykyjää asiokii vaa siellä?

Äänestä
  • Noo, minulla on kyllä pitkäaikainen naisystävä, joka ei muuten pidä femakoista.

    Äänestä

  • antivasuri kirjoitti:

    Noo, minulla on kyllä pitkäaikainen naisystävä, joka ei muuten pidä femakoista.

    Onko napakasti nyrkin ja hellan välissä, vai miksi tasa-arvo ei kelpaa naisystävällesi?
    Ja oletko ihan varma, että minä en ole pitkäaikainen naisystäväsi, jonka ainoa paikka tuulettaa ajatuksiaan on anonyymisti Lieksan palstalla. Herkullinen ajatus, vai mitä?

    Äänestä

  • antivasuri kirjoitti:

    Noo, minulla on kyllä pitkäaikainen naisystävä, joka ei muuten pidä femakoista.

    Sitä pitkäaikaista naisystävää sanotaan myös homo emoksi

    https://fi.wikipedia.org/wiki/Homoemo

    Äänestä

Rassen pitkäaikainen naisystävä on sen oma äiti.

Äänestä

Valkoiset voitti vapausodan 100-0.Punikit joutui montun reunalle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nykerönenät kirjoitti:

eli siis humanistisia yksin eläviä vihervasemmistolaisia naisia, joita myös "suvakeiksi" kutsutaan?

Onko tietoa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu