muuta.
Ai juu: Siis poliisia halveksin yli kaiken.
Poliisia halveksin yli kaiken
12
364
Vastaukset
- Anonyymi
Sama
- Anonyymi
Kuka hullu rikollisjärjestöä mitenkään kunnioittais?
Työntäkää veitsiä poliisien kurkuista läpi, aina kun sattuu olemaan veitsi lähellä ja rikollisjärjestöön kuuluva läpimätä valtion rikollinen iskuetäisyydellä!!!- Anonyymi
Ymmärrän, mutta miten pitkään lusit ?
- Anonyymi
Poliisi on omalla tekemisellään ja tekemättä jättämisellään halveksunnan ansainnut!
Tuo on ollut poliisille oma valittu teko!
Rehellistä ja oikeudenmukaista poliisin toiminta Suomessa ei ole! - Anonyymi
poliisi on yhteiskunnan LOINEN
Pornon katselun lisäksi ovat katselleet mm. Mika Myllylän teitoja luvattta ja saivat siitä pienet sakot!
Poliisilla on lähes aina k**** päässä ja sen kyllä huomaa kaikesta!- Anonyymi
Toivotaan sitten, että joku OIKEA roisto tai murhahenkilö hyokkää sinun kimppuusi, eikä niitä loispoliiseja ole lähimaillakaan.
Sinähän tietysti osaat puolustaa itseäsi vaikka useaa henkilöa vastaan, etkä tietenkään halua, että poliisit pelastaisivat henkesi ja terveytesi?
ps. Sinulla sitä kusta päässä on, sen huomaa kirjoituksestasi.
- Anonyymi
Mitä muuta YHTEISKUNNAN LOISELLE voi tehdä kuin HALVEKSIA?
Rehellinen poliisi on SATU OLENTO!- Anonyymi
Toisto helposti voi nakata kirjoittajan kiertämään kehää eli alkaa ROTAATIO.
Itsenäisen kirjoittajan vapaus pitää ehkä uudelleen hankkia itselleen. Niin minulle ainakin kävi, kun jähmeyin jossakin vaiheessa kuuntelemaan ja lukemaan reagoiden liian tunnistamattomasti.
- Anonyymi
Kouvolan poliisissa on porukkaa joka ei tee työkseen muuta kuin rikoksia,,TÄMÄ ON TOTUUS
- Anonyymi
Suomen poliisi on kaiken halveksunnan ansainnut!
Suomen poliisi vainoaa heikompia!
Komisario soittaa aivovammaiselle miehelle ja herjaa tätä PEDOFIILIKSI
Eduskunnan Oikeusasiamiehelle Komisario sanoo, ettei muista kyseistä puhelua niin hyvin, että voisi sitä kommentoida!
Näin Suomen poliisi toimii! - Anonyymi
LOISET eivät juurikaan ansaitse muuta kuin halveksuntaa ja vihaa!
Sitten kun nämä LOISET patsastelee ja kehuvat olevansa yhteiskunnalle kovastikin tärkeitä!
Se onkin kovasti paha rikos kun ylittää katkeamattoman viivan!
Tuon teon jälkeen varmasti maailmassa MILJARDI ihmistä kuolee!
Ennen oli KELTAINEN VIIVA jonka ylittämisestä Salaiset Siniset määräsivät suuren sanktiot!
Koska KOLARIA ei tapahtunut - ei olisi ollut mitään PAKKOA sakkoa kirjoittaa!
Mutta koska Lissukat OVAT HENKISESTI SAIRAITA he sakot kirjoittivat!
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olet toisen kanssa
...ja minä yhä vain sinua kaipaan. Tiedän ettet ole onnellinen siellä. Älä hukkaa aitoa onnea ja rakkautta hukkaan vain2742012- 421801
Immu otti pataan
Olen pettynyt, hänen piti viedä Stagalaa kuin litran mittaa - mutta kuinka kävikään? Voi hemmetti sentään.... Ääääääh!1011709Kuka teistä on paras nainen
A-nainen? J-nainen? K-nainen? M-nainen? S-nainen? Vai kenties joku muu...? 😊631419Osaako joku selittää tätä
Että miksi mulle on joka toinen ventovieras ihminen tyly ainakin ilmeillään ja eleillään?791304- 781264
Jos me joskus nähtäisiin
niin ei kai sen vielä tarvitsisi merkitä sen enempää? Ja voihan olla ettei kumpikaan enää siinä vaiheessa edes haluaisi1031243Persun suusta:"Köyhät on luusereita ja ansaitsevat köyhyyden"
Ministeri Juuston apulainen näin uhoaa. Mitäs siinä. Kyllä on jo tiedetty muutaman vuoden hallitustyön pohjalta että per2181132- 571125
Näetkö feminismin uhkana
Vai mahdollisuutena kun deittailet naisia? Mitä miehet mieltä feminismistä?171990