tai ns, opettajille, näille puskasta revittyjä työttömiä..
Jokos keljuttaa taas kun joutuu pian lopettamaan ryyppyputken kun koulut alkaa, mutta onneksi teillä on vielä muutama päivä aikaa rellestää, palkka kun juoksee ehtii veilä kävästä alkossa hakemassa lisää...Luulen että pitkät lomat on tarkoitettu selviämiseen ennen koulua alkua, onahan se kauheeta kun oppilaat näkee oksentelevia opettajia päivät pitkät.
Kysymys opettajille
4
91
Vastaukset
- SuoraVastaus
Kiihotutko sinä jotenkin noista teksteistäsi?
- jusupusu
No ehkä vähän. Mutta on kiihoittavaa väitellä opettajien kanssa kuin koulussa. oppilaille saa kokemusta heidän kanssaan. Nekin viineistä joita opettaja syö on vai vitsi vitsi vitsi. Me oikeesti tykkää opettaja.
- lastenisä
Nyt kantsii jo hillitä ryyppäämistä, ehtii selvitä ennen kun työviikko alkaa. Opet nyt korkki kiinni, ei ole kiva kun nukkuu koko päivän koulussa.
- lastenäitijasossu
Nyt kantsii jo hillitä ryyppäämistä, ehtii selvitä ennen kun työviikko alkaa. Yhäriruikut nyt korkki kiinni, ei ole kiva kun nukkuu koko päivän koulussa
RAISION VIRANOMAISTEN KANSSA.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.774592- 1801837
- 1241540
- 351016
Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️16981- 103930
- 78913
Hyvää huomenta!
Mietin miten suhtaudut minuun, jos kerron tunteista. Voinko enää sen jälkeen olla samassa paikassa kanssasi, jos koet as78842- 45807
- 4798