nyt yösexii helsingis :)

Moi oon hoikka 20v ja nyt hkis ilman yöpaikkaa. Pistä sähköpostia [email protected] niin saat puhelinnumeron :)
290
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ota Raamattu käteen ja jätä Gay leikit VÄLITTÖMÄSTI ja usko pelastumiseen

Äänestä

12v valmis ottaa suihin esböösta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


bidaniel94 kirjoitti:

Moi oon hoikka 20v ja nyt hkis ilman yöpaikkaa. Pistä sähköpostia [email protected] niin saat puhelinnumeron :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu