Tunnen sun katseen seuraavan tiiviisti, mittailevan vartaloani ja kun uskallan vilkaista sinuun sun silmissä on erikoinen, mietiskelevä, vakava katse. Vähän jopa synkkä? Mitä oikein ajattelet?
Myöhemmin, tilanteessa jossa sun ei tarvitsisi, päätät auttaa ja sormemme hipaisevat - tuntuu kuin pieni sähköisku kulkisi kehoni lävitse! En uskalla katsoa silmiin, käännyn nopeasti ja pakenen paikalta keräämään itseni kokoon. Tosin tunnen katseesi seuraavan taas.. tunnen oloni alastomaksi sun katseesi alla.
Taas myöhemmin, tulen iloiseksi kun istut lähelleni. Kehoni valtaa kummallinen huimaava tunne, sama tunne joka aina tulee jos olet lähellä, en saa siltä rauhaa ja jännitys ja mielihyvä siitä että olet siinä on vallannut mieleni täysin. Vaikea istua aloillaan, tunnen erikoisia sykähdyksiä ja muita reaktioita.. Hieman nolona vaivihkaa kiemurtelen tuolilla, mielessäni kuvittelen miltä tuntuisi istua sun sylissä..tai se kun kätesi eksyisi jonnekin, tai oma käteni..tai miltä sun huulet tuntuisivat.. sun lämmin miehekäs vartalosi mua vasten.
Mietin joskus näetkö sen mun katseestani, sen mun sisällä kihelmöivän uteliaan halun jota en voi estää mutta koitan parhaani mukaan hillitä ja piilottaa. Mietin tunnetko sinäkin jotain samaa. Sinussa on jotain tuttua vaikka tuntematon oletkin.
Katseeseen kätketty
19
979
Vastaukset 19
- Onthetruestory
Olenkohan kirjoittanut tämän, voisin ollakkin mutta joku muu kerkesi ensin.
- nii_ihquuuuuiiiiii
hertta-sarjaa lueskeltu, voi voi pieniä huttupäitä.
- basedontruestory
Piti ihan selvittää mikä on hertta-sarja:D taitaa olla vanhemman sukupolven juttu nuo.
- neuvokasta
Aloitus on suloinen ja erittäin hyvin ja kuvaavasti kirjoitettu! Toivottavasti perustuu tositapahtumiin ja toivottavasti halusi saa piakkoin tyydytystä!
- basedontruestory
Kiitos.. perustuu kyllä tositapahtumiin. Saa nähä miten tarina jatkuu.
- siinäpäpulmaakerrakseen
Kaksi puolta. Syvä levollisuuden tunne, lämpö. Hermoja kiristävä sähkö, vuorovaikutus. Uteliaisuus, arka varovaisuus. Kunnioitus, halu saada itselleen. Lähdön hetket, tunne kaipauksesta. Askeleet, jälleen näkemisen palo. Kaikki oli kerran totta mutta tarina ei päättynyt kauniisti.
- karunainen
Luulin olleeni tuossa mukana, mutta olen nainen, vaikkakin maskuliininen.. oli aika lataus. Kirjoitat todella hyvin ja vaikuttavasti. Kiusoittelevaa... sellainen hän on. Tunteikas namupala <3
- Jotaintoivoako
Toivoisin erään kirjoittavan noin ... tuollaista on kyllä sattunut meidän välillä.
Mutta tämä "Sinussa on jotain tuttua vaikka tuntematon oletkin."
ei oikein sovi kuvaan. Koska emme niin tuntemattomia ole .. ellei hän ajattele tuntemattomuutta uudessa tilanteessa. - jaa_mitä_mietin_
Onko M-nainen viestin takana?
- basedontruestory
En ole M, konsonantilla alkaa nimeni kuitenkin.
- 10sentinvihje
Kiitti vinkistä, 4672 vaihtoehtoa jäljellä.
- Mietintää
Tämä M nainen voisi ollakkin tekstin kirjoittanut, ihan prikuulleen kuin oikeasti tapahtunutta tämän syksyn aikana.
Mielenkiintoista ;)
Kuinka voikaan olla niin sama tarina jokaista yksityiskohtaa myöden.
- tuurikääntyy
Olen aistivinani sen herkkyyden kun olet lähellä. On kuin mangneettikenttä olisi välillämme. Mutta vastukset me tulemme voittamaan jos vaan niin tahdotaan.
- basedontruestory
Niin... Vaikeudet on tehty voitettaviksi. Tietysti edellyttäen että hän tuntee samoin. Suuri arvoitus koko mies, epäilen kyllä välillä että hän inhoaakin:D mutta en pysty uskomaan että asia olisi ihan niinkään.
- jotaintuttua
Alkaako se sun nimi kirjaimella C ?
- tuurikääntyy
Ei ala nimeni kirjaimella C.
- KaupankassallaM
Voi kun olisikin ollut erään esimies asemassa olevan Naisen kirjoittama. Jäin kiinni, kun katselin sua sun työskennellessä ahkerasti. Katseesi on niin viekoittelevan kaunis, että huh huh :)
- Anonyymi
Samaa mieltä.
- Anonyymi
Samaa mieltä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 851724
Kai mua vähän
Masentaa tämä kaikki. Tämä koko meidän välinen juttu on niin vaikea… Voitaisiinko molemmat lopettaa tilanteen ruokkimine1391273Onko karhukanta jo liian iso? Lenkkeilijä kohtasi kontion juoksulenkillä
Rantasalmella lenkkeilijä kohtasi karhun. Kylällä karhun näkeminen on ollut tosi harvinaista. Onko karhukanta jo liian i1261025Vanhat konkarit ulos Elämäni biisistä - Yle selittelee
Elämäni biisi starttaa taas tänä syksynä. Mukana on ripaus uutta, mutta poissa on iso osa vanhaa... Poissa ovat Markku29923S-ryhmän Israel-boikotti liiketalouden opintojen tapausesimerkkinä
Tätä S-ryhmän Israel-boikottitapausta käsitellään jo kauppakorkeakoulujen ja johtamiskorkeakoulujen esimerkeissä. Se ant32835Oot upea nainen, älä vähättele ittees
Ja tietojeni mukaan 2 muuta on susta kiinnostuneit mun lisäks. 👀41798KP-Sesongilla ongelmia?
Tarvitsen luotettavaa katonpuhdistajaa ja kuulin, että KP-Sesonki Oy tekee hommat edullisesti ja asiakkaan tarpeet huomi15733Mitä tehdä kun rakastan yhtä ja olen rakastunut toiseen
Kamala tilanne. Voinko pitää molemmat? 😁68700Mitä vit,,tua!
Mikä hiivatin kommunistien teltta oli kirsikan nurkalla, olivat vähällä jäädä telttoinensa auton alle kun olivat sen kul33692Jämsän Paras Ravintola
Särkijärven kioskiin on avattu uusi upea Maucas ravintola joka on jämsän paras. Loistava palvelu ja herkullinen ruoka. R44652