Tietokoneeseeni päivitin tänä syksynä käyttöjärjestelmä Windows 10 n. Vanha oli Windows 7. Käyttöjärjestelmän vaihtuminen ei ole sujunut ongelmitta. Nyt joulun aikaan on alkanut verkkopankki(Osuuspankki) herjaamaan käskyllä päivitä selain. Ilmeisesti käskyllä tarkoitetaan internet selainohjelmaa. Kokeilin verkkopankkia myös Firefoxilla ja Google Chromella. Sama herja tuli.
Verkkopankki herjaa
Työmatkapyöräilijä
3
187
Vastaukset
Kyseisestä ilmoituksesta ei tarvitse välittää. Se vain muistuttaa käyttäjiä päivittämään selaimensa jotka sinulla on jo ajantasalla.
- Voi-tehdä-näin
Osuuspankin sivuilla voi tehdä selaintestin, niin on varmasti tuorein versio käytössä.
- Kooditin_
Bugi, nimittäin verkkopankin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.774642- 1801937
- 1241620
- 1321176
Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️161111- 351046
- 78953
- 52916
Hyvää huomenta!
Mietin miten suhtaudut minuun, jos kerron tunteista. Voinko enää sen jälkeen olla samassa paikassa kanssasi, jos koet as78882- 4848