Rabbitin apurunko täysi vettä

1/2016 Rabbitin apurunko on täynnä vettä. Auton paino on noussut sadoilla kiloilla ylittäen 2000 kg jonka vuoksi se piti muutoskatsastaa. Takuu ei korvaa veden poistoa koska "se vesi tulee kuitenkin takaisin". Mitä teen?
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Runkkaa ensin ja vedä sitten ittes jojoon. Kun sinulla ei mitään muuta elämää ole kuin tämä palsta. Täysin imbesillejä tällaiset kirjoitukset.

Äänestä
  • Tee pirulle itsestäsi keinu siitä piru tykkää

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rabbit-kuljettaja kirjoitti:

1/2016 Rabbitin apurunko on täynnä vettä. Auton paino on noussut sadoilla kiloilla ylittäen 2000 kg jonka vuoksi se piti muutoskatsastaa. Takuu ei korvaa veden poistoa koska "se vesi tulee kuitenkin takaisin". Mitä teen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu