Surisitko jos isis hoitais halla-ahon?

Listiminen olisi laitonta, mutta kun heikäläiset on rikollista paskasakkia eikä persueinareita työt kiinnosta, niin voin sanoa suoraan, etten surisi jos halla-ahon pää leikattais irti.

Toki kaikkia pitää yrittää suojella, mutta en surisi.
13190
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Nykyään Kamalli hoitaa Jussi-poikaa sen kun kerkiää. Varmaan vaihtaa vaipatkin.

Äänestä

Siinähän olis sitten kaks kovaa vastakkain :-). Enpä halua ketään listiä, mutta hornan tuuttiin joutaisivat kyllä sekä ISIS että Allah-aho.

Äänestä
  • Aloittaja

    Listiminen on laitonta.

    Äänestä

Miksi ne sen suvakin listisi?

Sen, joka kusettamalla ääniä persuille mahdollisti nykyisen mamutuksen.

Sehän melkein niiden liittolainen.

Äänestä
  • Aloittaja

    Kun joku sanoo suvakki tai mamutus, on se vammaisuuden merkki

    Äänestä

  • Muttei se sitä muuta että halla-aho on nyt suvakki jos pysyy persuissa. Ei hän voi enää markkinoida persuja entisten teesejänsä mukaan kun Soini mamuttajien pääarkkitehti. Ja eihän me olla niin heikkopäisiä että ryhdymme tekemään mitään kotipsykologiaa kustakin kirjoittajasta, vaan keskitymme asiaan. Tällä kertaa siihen miten persujen kusetuksen kautta halla-ahosta tullut suvakki, jonka tulisi nyt keksiä hyvät perustelut persujen mamutukselle.

    Ja kyllähän se keksii. Ei välttämättä hyviä, mutta kyllä se jotain vääntää jossa syyllisiä ovat vihervasurit, EU ja joku muu selittämätön taho. Keksii sitten kun Soini antaa sille luvan puhua. Vielä pitänee olla hiljaa jonkin aikaa.

    Äänestä

  • Aloittaja

    eimitäänpsyykkausta kirjoitti:

    Muttei se sitä muuta että halla-aho on nyt suvakki jos pysyy persuissa. Ei hän voi enää markkinoida persuja entisten teesejänsä mukaan kun Soini mamuttajien pääarkkitehti. Ja eihän me olla niin heikkopäisiä että ryhdymme tekemään mitään kotipsykologiaa kustakin kirjoittajasta, vaan keskitymme asiaan. Tällä kertaa siihen miten persujen kusetuksen kautta halla-ahosta tullut suvakki, jonka tulisi nyt keksiä hyvät perustelut persujen mamutukselle.

    Ja kyllähän se keksii. Ei välttämättä hyviä, mutta kyllä se jotain vääntää jossa syyllisiä ovat vihervasurit, EU ja joku muu selittämätön taho. Keksii sitten kun Soini antaa sille luvan puhua. Vielä pitänee olla hiljaa jonkin aikaa.

    Se joka sanoo mamutus on yhtä homo kuin halla-aho

    Äänestä

Imminenhan ovat oikeassa siiä, että muslimipyllistelijöiden kulttuuri ja meidän länsimainen kulttuurimme eivät ole sovitettavissa yhteen. Valtiovalta ei vain tätä usko.

Halla-ahosta voidaan vielä tehdä presidentti.

Äänestä
  • Ei voida ainakaan Suomeen.Hänen saama tuomio estää sen.Minä en ole suvakki,koska en voi suvaita maahanmuuttokriittisten"RASISTIEN"toilailuja.Myöskään Halla-Aholaisten kulttuuri ei ole sovitetavissa kansanenenmistön kultuurinkanssa yhteen

    Äänestä

Aloittaja, itkisitko jos isis "hoitais" sinun lisäksesi myös pikku-siskoasi?

Äänestä
  • Aloittaja

    Jammu Siltavuori olisi maahamuuttokriitikoiden sankari

    Äänestä

Miksi Isis hoitaisi hallaahon? Isiksen ololle on elintärkeää nämä äärirasistit juuri vastakkainasettelun takia. Hallaaho toiminnallaan lisää radikalisoitumista.
Rasistit ja jihadistit on kumppaneita!

Äänestä
  • Terroristijärjestöillä on aina tilausta Marie LeBenin ja Halla-ahon kaltaisille ääliöille, nämähän lausunnoillaan ja vihapuheillaan juurikin ylläpitävät huolen siitä, että terroristeille löytyy aina uusia ja vihaisia kannattajia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


douchebag kirjoitti:

Listiminen olisi laitonta, mutta kun heikäläiset on rikollista paskasakkia eikä persueinareita työt kiinnosta, niin voin sanoa suoraan, etten surisi jos halla-ahon pää leikattais irti.

Toki kaikkia pitää yrittää suojella, mutta en surisi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu