mersu mies

olisko kellään tietoa mistä saisi mb 508 lämmittäjänmoottorin.veholla ei enää löydy.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Pohjoismaisista purkaamoista kannattaa kysyä. Jos moottorissa on Bosch numero niin laita googleen numerolla haku.

Äänestä

Yritä Boschin tarvike sähköliikeistä. Älä vain hajota sitä vanhaa,saatat tarvita siitä joitakin osia uuteen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


508 kirjoitti:

olisko kellään tietoa mistä saisi mb 508 lämmittäjänmoottorin.veholla ei enää löydy.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu