Ei oo köyhällä duunarilla enää senkääverttaa naisonnee holvis, ko enne. Voi voi.. rikkaat partapojat maksaa tavarasta 500 euroo ja mulla menee semmosen summan tienaamiseen yli viikko. No maksan sentään veroja, ettei mamulin rahat heti lopu.
voivoivoiettä
9
175
Vastaukset
- kalmankelmeä
Lahkeessa nuhjaantunut etuheijari on nykyään pois muodista.
- dfghtgerty
no ei se rahaa tartte. Säynätsalossa alaikästen vokissa asuneet kolmekymppiset otti ilmaseks puskassa ja ULLATUS huudot raikas, kun alaikäsiä raiskattiin. Juttis Urpis taputtaa käsiään, kun suomalaisten geenit rikastuu.
- jhgfdsdfyhgfdsdfgh
paskatapit hakkaa ja raiskaa suomalaisii ja täällä vaan saatana ymmärretään!
- elasano
ei ummarra uhtaan
vituttaa musut - varmastimukana
Kun tekevät virheen niin varmasti tuntevat suomalaisten vihan.
- sotasankari
Ja paskat. Suomen mies kusee punttiin ja jummartaa. Maa vallataan ja katottiin vaan. Suomen MIEHET on sankarihaudois ja me paskapullat ollaan jälellä. Hävettää olla suomalainen mies.
- oukkendoukken
Nåin on ja sitten viherpiiputtaja haavistot haluu pepun ja suomen täyteen geeninrikastajii. Vinku,vinku, vinku kuuluu vaan
- nähtyon
No kyl siltä blondilta ämmältä irtoo ihan ilmatteeks ja kaikki rodut kelpaa.
- rttttdrtrtrttytyg
sää et oo tainu saada, ko vinkuttaa?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2619348IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3156527Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?691523Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61361Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.911173- 1091141
Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut72993Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin43838Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23726MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk311718