Mitä teen ku yks tyyppi tekstas mulle ihan VITSILLÄ ja PILAILLAKSEEN ja mä ku luulin ettöä se on kiinnostunu musta. MUTTA EI OLLU!! se sen tekstari oli pelkkää PILAA !!! ja sit ku se oli lähettäny mulle sen viestin nii parin päivän pääst melkee KAIKKI mun luokan tytöt tekstas mulle IHAN SELVÄSTI VITSILLÄ !!!!! ne varmaa naureskelee keskenää kui TYHMÄ mä oon...!!!!!!
Jos joku tulee koulus puhuu mulle siit nii mitä mun kandeis sanoo?! siis voi v*ttu..!!!!
Jos joku tulee koulus puhuu mulle siit nii mitä mun kandeis sanoo?! siis voi v*ttu..!!!!
Vastaukset 4
Vanhimmat
mua ärsyttää tollaset..siis jotka tekee toisille tollasta!! vittu ne on ite vitsillä. sanot niille et vittu pitäisivät turpansa kiinni..sanot suoraan mitä sylki suuhun tuo!!!
aika törkeetä on, itellä ei olis pokkaa tehdä noin.
On kyllä perseestä tommoset tyypit jokka tekee tommosta paskaa.......ja huvikseen! Ihan vain huvikseen ku ei ollu muuta tekemistä. Voi vit*u on taas järkeviä liikentees.
Tarkotit vissii et se "TYYPPI" on ite se vitsi ku tollasta menee tekemään.
no, nyt säkin tiedät miten PASKA paikka tää maailma voi olla.
Onnea sulle, yritetään jaksaa